Instalace flexibilního systému dLive ve švédské koncertní hale

 

Koncertní hala města Örebro, ležící ve středním Švédsku, prošla v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí, včetně důkladné revize všech audiovizuálních zařízení. Mezi ně patří také dva digitální mixážní systémy Allen & Heath dLive.

Nová instalace audio zařízení nyní zahrnuje nejmodernější zvukovou technologii založenou na dvou mixážních pultech dLive S5000, mixracku DM32 a DM64 a třemi expanzními sestavami DX32 poskytující další kapacitu pro hostující orchestry s potřebou většího počtu kanálů. dLive byl vybrán díky své flexibilní architektuře, výkonnému výpočetnímu FPGA jádru, silné 96kHz vzorkovací frekvenci a možnosti rozšíření a připojení k jiným hostujícím systémům

 

Koncertní hala byla postavena v roce 1932 a ve Švédsku má velký historický význam. Je domovem švédského komorního orchestru a dějištěm mnoha zajímavých událostí, včetně rockových a popových koncertů nebo stand-up show. Televizní a rozhlasové společnosti, jako je například Švédský rozhlas, se pravidelně účastní klíčových událostí a nabízí tak svým posluchačům živé přenosy.

 

Systémy dLive jsou navrženy primárně pro správu FOH a monitoringu zvuku
v hlavním sále. Ale díky uložení v přenosných casech jsou snadno mobilními
a jejich využití lze aplikovat i v jiných prostorách, jako je restaurace nebo jiné přilehlé sály.

 

"Protože existuje mnoho různorodých akcí v koncertní hale v Örebro,
je dLive ideálním nástrojem, který umožňuje rychlou práci se zaměřením na to,
co je důležité - skvělý zvuk - bez ohledu na to, zda je třeba ozvučit stand-up představení nebo celý orchestr.", vysvětluje hlavní technik Daniom Michael.

"dLive využijeme i při práci v televizním a rozhlasovém vysílání. A když zde máme více umělců s nutností dalšího rozšíření a připojení k jiným hostujícím zařízením, nabízí se možnost poslat signál do pěti různých systémů přes MADI, Dante a jiných sítí."

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení