Iron Maiden a Powersoft

V únoru odstartovalo tour legendární kapely Iron Maiden. Turné je naplánováno k vydání nového dvojalba The Book of Souls.První zastávky turné byly v USA, následně Latinská Amerika, Mexiko, El Salvador,Costa Rica, Chile,Brazilie a Argentina

Koncerty byly odehrány ve složení: Steve Harris (basa, vokál a klávesy), Dave Murray (kytara), Adrian Smith (kytara a vokál), Bruce Dickinson (hlavní vokál), Nicko McBrian (bicí) a Janic Gers (kytara).První koncert s návštěvností 40 000 lidí byl odehrán 13. března na stadionu Mara Ablerta Kempese v provincii Cordoba. Druhý koncert se odehrál na stadionu Veléz Sarsfield v Buenos Aires a navštívilo jej 65 000 diváků. Na obou koncertech byly v rolích předkapel Raven Age a americké uskupení Antrhrax.Technická produkce koncertů byla v obou případech zajištěna argentinskou firmou BALS - Buenos Aires Live Show. Pro show v Córdobě bylo připraveno 48 zesilovačů Powersoft K10, napájejících line array systém JBL Vertec 4889-1 doplněný o AA subwoofery v konfiguraci 2 x 21".

V druhém případě, tedy koncertu na Vélez Sarsfield stadium bylo navíc použito 14 zesilovačů Powersoft K10 pro napájení 14 infra subwooferů (2 x 21")
Je důležité zmínit, že kompletní portfolio firmy BALS čítá celkem 73 Powersoft zesilovačů (54x Powersoft K10, 14x Powersoft K8, 2x Powersoft K6 a 3 Powersoft M50Q), které jsou aktivně používány v průběhu celého roku.

Jako technický manager BALS mohu prohlásit, že díky spolehlivosti a kvalitě zesilovačů Powersoft nemám sebemenší obavy při jejich použití při jakékoliv příležitosti. Velkou oporou je nám také argentinský distributor značky Powersoft, firma Equaphon, bez kterého by nic z toho co jste mohli vidět, slyšet a cítit na koncertu Iron Maiden nebylo, řekl Diego Abbalay, technický ředitel BALS.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení