EAW Redline v newyorském divadle NYCB na koncertě Patti Labelle

 

 Oblíbená bluesová zpěvačka Patti LaBelle odehrála koncert v historickém divadle NYCB ve Westbury pomocí kompletního monitorovacího systému EAW Redline.

Již od roku 1966 se na scéně s kapacitou 3000 míst vystřídalo mnoho slavných jmen ze současného popu, klasického rocku, stand-up-comedy, country a rhytm and blues.

Akci měla na starosti newyorská zvukařská firma Ronkonkoma, která zajistila 12 reproboxů Redline RL12. Reproboxy byli použity v monitorovacím režimu a rozmístěny podél přední hrany otáčivého, kruhového pódia. Reuben James, který pracuje jako monitorovací technik Patti LaBelle od roku 2010 vznesl specifický požadavek na bi-ampový pódiový monitor s optimálním pokrytím neobvyklé scény.

„EAW Redline RL12 více než uspokojivě splnili veškeré parametry pro daný úkol.“ Vysvětluje Reuben. „Byl jsem skutečně ohromen konzistentním pokrytím frekvenčního spektra nezávisle na rostoucí hlasitosti během představení, za celou dobu jsem nezaznamenal žádné prudké výkyvy v kvalitě reprodukce od počátečních 98 dB až po vyvrcholení koncertu na úroveň 125 dB.“

Řada Redline je složena z modelů RL12, RL15 a subwooferu RL18. Kompaktní RL12 pracuje s plně integrovaným 1250 W zesilovačem, elektronickým obvodem a DSP ve spojení se speciálními reproduktory, které jsou navržené speciálně pro koncepci Redline. Výsledkem je vysoce účinný reprobox, který splňuje i neobvyklé požadavky profesionálů.

EAW Focusing zajistil impulzní odezvu studiových monitorů a bylo tak elegantně odpovězeno na Reubenovi specifikace. DynO algoritmus optimalizoval vysoký headroom a celkovou integritu přednesu i během maximální hlasitosti, vnější symetrická konstrukce reproboxu umožnila párové rozmístění na pravou i levou stranu pódia.