dLive na 20. Lesnickém reprezentačním plese

6.2. 2016 byl uspořádán výroční 20. Lesnický reprezentační ples v Hradci Králové. Událost se konala v Kulturním domě Aldis a jednalo se o skutečně velkolepou událost. Mezi účinkujícími rozhodně stojí za zmínku kapela Golem v doprovodu slavné zpěvačky populární hudby Petry Janů, dalším jménem na line-upu akce je nově objevená skupina Jelen, česká akustická kapela hrající tzv. roots music. Je známá písněmi z vlastní tvorby vycházející z populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues, dále také díky vzkřísení tuzemského písničkářství bez patosu a trapnosti. Dále v programu účinkoval nostalgicky známý Bee-Gees revival.

Celá akce byla odbavena na digitální mixážní systém Allen&Heath dLive, skládající se z pultu S5000, MixRacku DM48 ve spojení s expandérem DX32 osazeným 3x M-AIN a 1x M-AOUT pro snadné zapojení bicí soupravy. PA systém byl sestaven ze dvou jednotek RCF 4-PRO 6001-A zavěšených po stranách pódia. Pro spodní pásma byli zvoleny tři aktivní subwoofery RCF TTS36 v kardioidní konfiguraci.

Akci po technické stránce zajistila firma MB Agency, která je prvním majitelem systému dLive v České republice. Více naleznete ve fotogalerii níže.