dLive na 20. Lesnickém reprezentačním plese

6.2. 2016 byl uspořádán výroční 20. Lesnický reprezentační ples v Hradci Králové. Událost se konala v Kulturním domě Aldis a jednalo se o skutečně velkolepou událost. Mezi účinkujícími rozhodně stojí za zmínku kapela Golem v doprovodu slavné zpěvačky populární hudby Petry Janů, dalším jménem na line-upu akce je nově objevená skupina Jelen, česká akustická kapela hrající tzv. roots music. Je známá písněmi z vlastní tvorby vycházející z populární hudby jako je country, folk, bluegrass a blues, dále také díky vzkřísení tuzemského písničkářství bez patosu a trapnosti. Dále v programu účinkoval nostalgicky známý Bee-Gees revival.

Celá akce byla odbavena na digitální mixážní systém Allen&Heath dLive, skládající se z pultu S5000, MixRacku DM48 ve spojení s expandérem DX32 osazeným 3x M-AIN a 1x M-AOUT pro snadné zapojení bicí soupravy. PA systém byl sestaven ze dvou jednotek RCF 4-PRO 6001-A zavěšených po stranách pódia. Pro spodní pásma byli zvoleny tři aktivní subwoofery RCF TTS36 v kardioidní konfiguraci.

Akci po technické stránce zajistila firma MB Agency, která je prvním majitelem systému dLive v České republice. Více naleznete ve fotogalerii níže.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení