EAW RADIUS

 

EAW představuje novou řadu inteligentních a sofistikovaných reproboxů, vhodných jak pro trvalé instalace tak pro touring. Řada RADIUS kombinuje léty prověřený akustický design EAW s moderními technologiemi jako EAW Focusing, DynO a novou platformu obsahující standard Dante a iOS based aplikaci schopnou predikce, kontroly a nastavení reproboxů, což má za důsledek drastické snížení času nutného pro nastavení aparátu.

EAW RADIUS je obsáhlá skupina produktů čítající aktivní point source reproboxy, pódiové monitory, line array a subwoofery. Kompletní sestava se skládá z fullrange reproboxů osazených 8" nebo 12" wooferem a 1" driverem, které jsou k dispozici ve dvou provedeních lišících se vyzařovacím úhlem, 2 x 8" + 2 x 1" line array a 12" a 18" subwoofery. Brzy k této řadě přibude i koaxiální pódiový monitor.

Srdce rodiny RADIUS je iOS aplikace EAW Mosaic, která v sobě integruje intuitivní platformu pro predikci, nastavení a monitoring reproboxů, to vše bezdrátově. Se sílou této aplikace a reproboxy řady RADIUS je dosažení skvělého zvuku rychlejší a snadnější než doposud.

V každé z robustních ozvučnic opatřených EAW Roadcoat nátěrem se ukrývá zesilovač třídy D s technologií PFC. Všechny modely RADIUS jsou plně vybaveny širokým spektrem funkcionalit, které zajistí zásadní urychlení práce a dosažení optimálních výsledků ve zlomku času. Zadní panel je vybaven velkým navigačním displayem, který v kombinaci s otočným potenciometrem umožnuje ovládání všech klíčových funkcí řady RADIUS. Zadní panel je dále osazen dvěma etherCON konektory pro snadné připojení reproboxů mezi sebou a ovládací aplikací, vstupem a výstupem pro Dante, XLR vstupem a thru XLR portem pro snadné řetězení analogového signálu a v neposlední řadě powerCON in a loop pro snadné řetězení napájení.
LCD display a ovládací potenciometr na zadním panelu reproboxu umožňuje přístup ke všem důležitým nastavením jako např, delay, crossover, presety nastavení a v neposlední řadě funkci diagnostiky, kdy stiskem jednoho tlačítka snadno otestujete funkčnost celého reproboxu bez nutnosti použití externích zařízení. Pro celou řadu RADIUS je k dispozici příslušenství usnadňující nejen přepravu, ale i použití např. při vekovních instalacích.

 

RSX 208L je line array systém osazený dvěma 8" woofery a dvojicí 1" driverů uloženými v 18,4 kg vážící kompaktní ovučnici. Díky inteligentnímu designu lze oba 8" woofery používat na pokrytí nízkých frekvencí, zatímco DSP šité na míru tomuto systému se postará o kvalitní přednes, konstantní směrovost napříč celým frekvenčním pásmem a akustickou symetrii vyzařování . Modely RSX208L a RSX12 jsou také vybaveny IR senzory a akcelerometry, které v kombinaci s novou OptiLogic technologií zajistí snadnější a rychlejší nastavení systému a to včetně kompenzace odporu vzduchu.

 

Fullrange modely řady RADIUS začínají od nejmenších RSX89 a RSX86 (úhly vyzařování 90 x 60, resp. 60 x 45) až po modely s 12" wooferem RSX129 a RSX126 (úhly vyzařování 90 x 60, resp. 60 x 45), v obou provedeních a velikostech je reprobox vybaven otočnou hornou inspirovanou řadou MK. Na zadním panelu nalezneme 4 tlačítka pro výběr nastavení módu použití, které byly pečlivě vybírány a konfigurovány na základě letitých zkušeností z množství instalací a touringových aplikací.

Modely subwooferu v řadě RADIUS jsou hned 2, tedy 18" RSX18 a 12" RSX12. RSX18 je vybaven přepínačem kardio, který (při použití 2 či 3 subwooferů) přepne daný reprobox do módu nkardio během několika vteřin. Oba subwoofery nabízí snadnou "stackovatelnost" a výstup pro připojení fullrange reproboxů z řady RADIUS. RSX12 je také možné zavěsit spolu s line array RSX208L.

"Hodnota ucelené řady RADIUS je o mnoho větší než součet jejich součástí. Mnoho výrobců nabízí vysoce výkonné produkty, ale pouze několik z nich vyrábí autonomní systémy, které jsou schopny určit svoje umístění v prostředí a optimalizovat tak svůj přednes v závislosti na okolních podmínkách. A žádný z výrobců tento systém nenabízí za tak výhodných podmínek jako EAW". Řekl TJ Smith, prezident a generální manager EAW.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení