Carl Cox a ADAM audio

carl_cox_370_slideshow

Carl Cox - světově uznávaný producent / DJ, který je momentálně jedničkou na techno / house scéně, jedenáctinásobný vítěz DJ Awards, trojnásobný vítěz International Dance Music Awards a mnoha dalších ocenění, se rozhodl pro stavbu nového studia a když došlo na výběr studiových monitorů byla volba jasná ADAM Audio S3X-H.

"Vždy jsem kladl vysoký důraz na své studiové monitory a pěknou řádku z nich jsem "odpálil", pravděpodobně proto, že nebyly dost výkonné. Reproboxy musí vytvářet silnou atmosféru, to je jejich úkolem.
Poprvé když jsem slyšel tyhle ADAMy zmohl jsem se akorát na WOW! S3X-H byly přesně ty, které jsem hledal. Byl jsem unešen z vřelých basů a přesných výšek, ty monitory jsou neskutečně přesné, nevím o tom, že bych někdy slyšel studiové monitory, které znějí jako tyhle.
​Barva zvuku byla neuvěřitelná, nemohl jsem uvěřit, že tyhle monitory jsou schopny tak čistého, referenčního zvuku, přesně jak jsem potřeboval. Zhruba 3 hodiny jsem na nich poslouchal své nahrávky a bylo tam všechno, naprosto přesně a odlišně od všeho ostatního, co jsem kdy slyšel.

 U ostatních reproboxů jsem měl problém s basovým spektrem. Nikdy se mi nepodařilo ve studiu odhadnout, jak bude basa znít v klubu, u ADAMů tenhle problém rozhodně nemám. Nový track můžu vzít rovnou ze studia do klubu a přesně vím, jak bude znít.
Když jste ve studiu 12 a více hodin potřebujete reprobox, který bude na poslech příjemný, nebude zařezávat do uší a bude naprosto analytický při každé úrovni hlasitosti a to přesně S3X-H splňují. Tyhle Adamy znějí skvěle i na nejnižší hlasitost, pořád můžu přesně analyzovat track a vypíchnout z něho přesně to co chci slyšet a to při všech úrovních hlasitosti."

 
adam_nadstandard