DMC Championship o nejlepší DJs již 26. září v brandýském kině!

Gramofon jako hudební nástroj a zručné ruce DJe, který na něj hraje. Pro někoho gymnastika za gramofony, pro další dech beroucí show. DMC Czech&Slovak Championship je každopádně tady a vy byste si jej neměli nechat ujít! Nejzručnější DJs z Čech totiž 26. září míří do brandýského Kina, aby se tu střetli v napínavém souboji a několik z nich postoupilo do světového finále, které se v říjnu uskuteční v Londýně.

„Třicátý ročník světového finále jsou krásné kulaté narozeniny této DJské soutěže, a tak chceme i tady posunout level zase o trochu dál,“ vysvětluje pořadatel DJ Friky svůj záměr a vizi. „ Pozvali jsme na showcase a do poroty vítěze DMC ONLINE CHAMPIONSHIP, což je pekelnej britskej týpek DJ JON1st! “ Vykřičník je na místě, kromě špičky československého turntablismu totiž máte opravdu jedinečnou možnost vidět a slyšet i nejvyšší zahraniční kvalitu, která má už opravdu blízko k akrobacii za gramofony...

DJ Jon1st je úspěšný světový DMC ONLINE šampion 2013 a hudebník z Velké Británie. Kromě pořadu Fly High Radio, který je v Anglii velmi oblíbené, je znám z řady podcastu například pro Ninja Tune, Serato nebo Foreign Beggars. Jeho DJská videa na internetu prezentují, potom takové značky jako je RANE a Pioneer. DJ Five z Brna je světový více šampion kategorie technical asociace IDA WORLD. Jeho úspěchy jsou potom ověšený i tituly ITF, Vestax Extravaganza a nespočtem výher na domácí půdě. Známý je také například ze spolupráce s kytaristou Michalem Pavlíčkem, zpěvačkou Načevou, nebo svou domácí partou Questablist. Trouble Team je potom jméno partičky skloňované v našich končinách s úspěchy v kategorii DMC WORLD TEAM. Jedním ze zakládajících členů je DJ Friky, který trojici porotců uzavírá. I v rámci československého finále jde o hodnotné ceny a vítěz poletí reprezentovat československou DJskou republiku na DMC WORLD 2015 v Londýnském The Forum! Má tedy sakra velkou šanci nakopnout svou kariéru na mezinárodní úrovni. „Stačí jen“ přijet do Brandýsa se show, která "zabije" porotu. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích – soutěž jednotlivců Championship a divácky velmi atraktivní Supremacy, kde dva DJs stojí proti sobě a jen ten lepší postupuje pavoukem dál. Přihlásit se může každý občan obou zemí nebo ten, kdo v Česku nebo na Slovensku prokazatelně žije alespoň šest let.

Své tituly z minulosti obhajují DJ Mike One a DJ Lowa. Zajímavé bude vidět a slyšet, jak se tohoto úkolu zhostí například DJ Flux. Účastnit se budou také již potvrzení DJové Kalif, Lu2, Milk, Smith, Machall. Samozřejmostí je potom exhibice poroty, kde budete moci shlédnout i audiovisuální set. Speciálním hostem pak bude právě parta TROUBLE TEAM, která se postará o závěrečný večírek eventu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení