DJ Afrojack zahajuje turné se zesilovači Powersoft K20

Indie – Nizozemský producent a DJ Afrojack patřící v současnosti ke světové špičce, podnikl turné po 4 velkých indických městech (Pune, Mumbai, Dillí a Kalkata). Šňůra vystoupení byla organizována mediální společností Percept Live pod značkou “Sunburn Arena” a měla návštěvnost více než 15.000 účastníků v každém městě.

Ozvučení a design pro města Pune a Kalkatu byly v režii Udaiy Shah, zakladatele webu SoundEffects.Com, který se rozhodl pro osvědčený profesionální audio systém Sound Capital.
"Naši technici navrhli systém pro oba koncerty „na míru“ dle prostorových dispozic, informuje Udaiy.
Hlavní PA systém byl sestaven z 20 třípásmových line-array reproboxů Sound Capital SC3000 napájených zesilovači QSC PLD 4.5 a 20 subwooferů Sound Capital SC-8000 2x18" napájených 5 zesilovači Powersoft K20.
Rovnoměrné vykrytí auditoria pomáhalo zajišťovat 8 front field reproboxů Sound Capital SC5000.
Funkci odposlechů plnilo 6 dvoupásmových line array reproboxů Sound Capital SC9000LX a 2 subwoofery Sound Capital KS 2x18" napájené zesilovačem Powersoft K20. Čtyři další Sound Capital M-1000 posloužily jako pódiové odposlechy.

 

"Zesilovač Powersoft K20 byl speciálně vybrán pro svou účinnost. Pro napájení všech subwooferů SC8000 jsme vystačili s pouze 5 zesilovači K20, což velmi usnadnilo celkovou instalaci i přepravu“, pochvaluje si pan Udaiy.
"Zesilovače Powersoft K20 zapůsobily především svým zvukem a bezproblémovým zvládnutím stabilního velkého výkonu po celou dobu produkce. Po celou dobu akce měly při napájení subwooferů SC8000 dostatečnou výkonovou rezervu.“
K dalšímu vybavení patřily mixážní pulty Avid SC48 pro FOH a Yamaha TF5 pro odposlechy, speciálně vyhrazené pro zpěváka Faisala, který doprovázel Afrojacka v živém setu.
Pro zpěv byla použita bezdrátová handka Shure ULX-D a pro odposlech in-ear sluchátka Sennheiser G-3 spolu s odposlechovými reproboxy M-1000. Celý systém byl řízen procesory Lab.gruppen M44 a LM26.
"V Pune i Kalkatě jsme měli úžasné akce. Je to jedno z nejpamátnějších turné!" dospěla k závěru, Shipra Venkatesh, produkční festivalu Sunburn Music.                                                                                                                                                                                                                                      

Výkonný ředitel společnosti Powersoft SpA pro Indii, Karl Kahlau dodává: "Z úspěchu tohoto impozantního turné jsme potěšeni nejen my, jakožto výrobce vysoce výkonných profesionálních zesilovačů, ale rovněž i pan Shah, který umístil značku Powersoft na EDM mapu. Bylo nám potěšením spolupracovat se značkou SoundCapital i týmem SoundEffects ".
"Všichni víme, jak je label EDM movement v tomto regionu významný, a není pochyb o tom, že Powersoft se svými produkty a technologiemi v oblasti elektronické taneční hudby jednoznačně uspěl. Posunulo nás to zase o krok dopředu a nezbývá než poděkovat týmu SoundEffects za jejich obětavost a výkon."