Deva Orchestr zaplnil slavné florentské náměstí

Jeden z nejvíce ikonických venkovních koncertů se odehrál na florentském náměstí Piazza della Signoria, které je vystavěno do tvaru L a situováno před historickým palácem Vecchio.

Nápad vyšel z dílen Powersoftu. Myšlenka byla uspořádat na tomto slavném náměstí improvizovaný koncert orchestru prezentovaný přes systém Powersoft Deva - multifunkční zařízení, které umožňuje mnohem více než jen audio a video přenosy.
Koncert byl uspořádán u příležitosti World meetingu firmy Powersoft.

Deva reprezentuje první zařízení svého druhu - digitální řiditelnou platformu s bezdrátovým přenosem dat, solarním napájením, A/V komunikací, osvětlením, ozvučením, a to vše v jednom kompaktním balení ve specifikaci IP 65. Limitován pouze vlastní představivostí stvořil Powersoft Hi-tech platformu revoluční především ve způsobu komunikace, nejn s lidmi, ale i s dalšími přístroji. Systém Deva disponuje komponenty umožnující nejen usnadnění každodenního života a zábavu, ale také nepostradatelné komerční a dohledové funkce.
To vše zabalené ve tvaru elegantní kapky, připodobňující lidskou hlavu.

Francesco Fanicchi, ředitel Brand & Comunications popsal Devu slovy: " Deva je tak revoluční produkt, že pro jeho prezentaci jsme chtěli zvolit stejně revoluční nápad tak, aby vynikla jeho jedinečnost".

 

Následně po obdržení souhlasu starosty Florencie bylo 20 vybraných zaměstnanců Powersoft "připoutáno" k jejich Deva zařízením a zformovali simulovaný hudební soubor, který dirigovala Letizia Dei, dirigentka Light Gospel Choir.

Open air koncert začal skladbou William Tell Overture, následovala příhodně pojmenovaná skladba That´s Entertainment od Arthura Schwartze. Publikum dále mělo možnost slyšet skladby jako Dolce vita, Thats Amore a na závěr Deva hrdě zahrála italskou národní hymnu Il Canto degli Italiani.
"Každé Deva zařízení mělo přiřazený jiný nástroj a všechna zařízení hrála v naprosté schodě", pokračoval Fanicchi. Orchestra leader zajištoval přenos zvukové stopy z laptotu na každé z Deva zařízení a to za pomocí bezdrátové technologie WIFI.

 

Celý koncert zakončil zakladatel Powersoftu Luca Lastrucci slovy: "Powersoft reprezentuje "Made in Italy" společnost a jsme velmi hrdi, že můžeme předvést naše nové technologie v domácím městě. Florencie je známá po celém světě jako rodiště velkých vědců a významných osobností, tedy událost jako tato se plně ztotožnila s duchem hlavního města Toskánska".