Čínský klub Queen posílil svoje ozvučení produkty RCF

V návaznosti na nedávnou úspěšnou instalaci v nočním klubu Epika Okinawa v Japonsku, RCF poskytlo nový zvukový systém pro čínský klub Queen, který je dalším přírůstkem do významného řetězce diskoték na asijské taneční scéně.

První článek řetězce klubů Queen byl otevřen ve velkolepém objektu Jewel na poloostrově Macau a to konkrétně na grandiózním místě v Chang-čou, jednom z hlavních měst ve východní Číně.
Nejnovější otevřený klub Queen se nachází v Putian - městě ležícím v jihovýchodní provincii Fujian. Tato provincie s více než třemi miliony obyvatel nabízí bohatou nabídku pop/elektronické hudby, předních světových parties a mezinárodních DJs.

Klub Queen si zvolil ke svému ozvučení produkty italského výrobce RCF a to konkrétně řadu TT+ (High Definition Touring a Theatre series). Reproboxy této řady dodávají vysoký výkon stovkám návštěvníků parties v klubu každý víkend. Hlavní ozvučovací systém se skládá z 10 jednotek aktivních fullrange reproboxů s bodovým zdrojem zvuku TTP5-A, které nabízí vertikálně i horizontálně orientované clustery, jejichž sestavení je díky integrovanému riggingu mimořádně snadné.
Kromě reproboxů TTP5-A je v klubu Queens použito ještě 20 jednotek aktivních reproboxů TT5-A určených pro střední a blízké ozvučení.

Nový zvukový systém byl slavnostně představen 1. ledna letošního roku a manažerský tým klubu již vyjádřil velkou spokojenost s jejich výběrem.

Výroba řady TT+ (High Definition Touring a Theatre series) byla zahájena asi před deseti lety a za svůj okamžitý úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP s prvotřídní technologií elektroakustických měničů. Od té doby získala výbornou pověst v nesčetně velkém počtu aplikací ve velkých koncertních sálech, arénách, pevných divadelních instalacích nebo úspěšně uzavřených projektech nočních klubů, do kterých patří QI kluby v Itálii, Jalouse klub v Londýně, Pacha Club v Sharm el Sheikh, Seduction Club v thajském Phuketu a mnoho dalších.