Denon Solution Series

Společnost Denon Professional uvedla na trh jedinečnou řadu Solution Series, skládající se z kompaktních rozhraní pro vytvoření bezdrátového distribučního systému. Všech pět modelů umožňuje uživatelsky definovaný management signálových cest a tímto přesouvat obsah od zdroje přímo na místo použití. Diskrétní, dostupná víceúčelová řada Solution Series nevyžaduje vedení nových kabelů, navrtávání otvorů nebo změnu stávajících audio/video sestav a představuje tak ideální volbu pro doplnění a posílení obrazových a zvukových systémů.

Přehled řady Solution Series:

 

DN200AZB
Bluetooth přijímač s integrovaným zesilovačem

DN200AZB přijímá Bluetooth audio a zároveň napájí přilehlé reproduktory pomocí vestavěného 70V/100V Classs D zesilovače. Celé zařízení je ideální řešení pro místa, kde není vhodné využívat složité zvukové systémy, jako jsou restaurace, výčepy nebo reklamní stánky.
Audio signál je přenesen pomocí zařízení podporující Bluetooth, jakým je například chytrý telefon, tablet nebo notebook. Tento je následně zesílen integrovaným zesilovačem a celý řetězec představuje elegantní a přehledné řešení v revolučním principu „dones si své vlastní zařízení“.

 

DN200BR
Přijímač Bluetooth Audio signálu

Rozhraní DN200BR umožnuje integraci libovolného zdroje Bluetooth audia do mixážní pultu nebo sestavy zesilovačů. Zařízení je vybaveno standartními XLR a 3,5 mm konektory a tímto představuje most mezi bezdrátovým světem a profesionální audiotechnikou. DN200BR zjednoduší pevné instalace, kulturní akce a konference.

 

DN200WS
Bezdrátový Wifi audio přenos

Instantní podpora protokolů DLNA a AirPlay pro integraci bezdrátového přenosu v profesionálních audio aplikacích. DN200WS přijímá signál pomocí 802.11 a/b/g/n WiFi a připojení je možné pomocí XLR a 3,5 mm jack výstupů. Datový přenos o maximální přenosové rychlosti 28 Mbps zajišťuje 24 bit a vzorkovací frekvenci 192 kHz pro špičkovou zvukovou kvalitu.

 

DN202WT
Bezdrátový transmitter/přijímač

Nejvhodnější rozhraní pro aplikace, kdy je potřeba dostat signál z bodu A do bodu B a kde není možné vést kabely na viditelných místech a zároveň nelze vrtat do zdí. DN202WT je bezdrátový audio transmitter se symetrickými XLR a 3,5 mm jack výstupy pro bezproblémovou kompatibilitu s profesionální audio technikou. Zařízení je schopné přenášet audio signál na vzdálenost 30 m a překonávat překážky v podobě zdí a stropů. Pro rozšíření pokrytí, zvýšení celkové zvukové kvality a rozdělení přenosových zón v patrech lze použít jeden DN202WT a větší množství modelu DN202WR, který slouží jako přijímač.

 

DN202WR
Bezdrátový přijímač

AV profesionálové dlouho požadovali technologii pro bezdrátový přenos obsahu z jedného místa na druhé bez nutnosti sestavit zařízení o rozměru meteorologické stanice. Řada Solutions series se svou spolehlivostí, technologickou vyspělostí a přesností pokrývá veškeré požadavky napříč variabilitou aplikací, kdy není potřeba narušit stávající instalaci. "Všechna zařízení jsou robustní a snadno použitelná.“ Prohlásil Costa Lakoumetas, Viceprezident společnosti Denon Professional. Všechny jednotky mají rozměry 45 mm x 152 mm x 152 mm, jsou vsazeny do kovového šasi a jsou opatřeny montážními otvory.