RCF ART 708-A MK5

Kód: 356005V
Novinka Sleva za více kusů
Značka: RCF
11 290 Kč / ks 9 330,58 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024
aktivní fullrange, výkon: 700/1400 W, osazení 8"(2,0"v.c.) + 1"(1,4"v.c.), vyzařovací úhel 90 x 70 °, 10,2 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

RCF ART 708-A mk5

Víceúčelové aktivní reproboxy RCF ART 7 jsou již přes 30 let etalonem pro lehké, ale odolné a všestranné aktivní reproboxy se silným a bohatým zvukovým projevem. Všestranný design všech modelů řady ART 7 MK5 zohledňuje použití jako standardní PA systém, pódiový monitory.
Pátá generace oblíbených „aktivek“ dále zvyšuje zážitek z poslechu, je osazena novými drivery a v kombinaci se zdokonaleným DSP dosahuje ještě nižšího zkreslení. Reproboxy řady ART 7 MK5 navazují svým typickým agresivním designem a funkcemi na odkaz svých předchůdců.
Přepracovaný firmware
Aktivní reprobox RCF ART 708-A MK5 je vybaven nově laděnými presety zpříjemňující celkový přednes.
XBoost Low-Frequency Enhancer
Všechny presety mají započítaný algoritmus XBOOST pro optimální zvuk při libovolné hlasitosti. Algoritmické zesílení nízkých kmitočtů probíhá souběžně s kontrolou výchylky reproduktoru a bez posunu fáze, výsledný bass je konzistentní a přesný.
Funkci XBOOST aktivujte jednoduše tím, že povolíte tuto funkci na zadním panelu reproduktoru.
Kaptonové membrány
Modely ART 708-A až ART 715-A jsou osazené novým kompresním driverem s membránou vyrobenou z kaptonu, které mají zvýšenou přesnost, pevnost a tepelnou odolnost.
Jejich skelety jsou vyrobeny z polypropylenového kompozitu, jehož vlastnosti potlačují vibrace, a to i při nejvyšších hlasitostech. Tyto vlastnosti jsou promítány do výjimečné spolehlivosti a odolnosti v náročných podmínkách a během přepravy. Všechny modely jsou vybaveny ergonomickými madly s příjemnou gumovou rukojetí.
Reproboxy ART 7 jsou ideální volbou pro hudebníky a poskytovatele ozvučení.

Vlastnosti:
• 700 W RMS Class D
• FiRPHASE processing
• frekvenční rozsah: 60 - 20 000 Hz
LF: 8” (s 2” cívkou) HF: 1.0'' (s 1.4'' cívkou
• Příkon LF s vestavěným zesilovačem: 500 W RMS
• Příkon HF s vestavěným zesilovačem: 200 W RMS
• vyzařovací úhel: 90°x70°
• Max SPL: 128 dB
• Jack - XLR IN
• XLR OUT
• VDE AC
• 480x291x276 mm
• 10,4 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange reproboxy
Záruka: 24
Hmotnost: 10.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.