Premiéra EAW Anna a Otto v Letním kině Houštka - VSTUP Zdarma

demo_anna_houstka(3)

25.7. 2018 se v letním kině Houštka se vůbec poprvé v České republice uskuteční předváděcí akce zaměřená výhradně na předvedení adaptivního systému EAW Anna se subwoofery Otto.

Správné nazvučení amfiteátru je pro každého profesionála výzvou, v minulých ročnících našeho blockbusteru DEMO jsme letní kino Houštka zvolili jako ideální prostředí pro předvedení specifických vlastností velkého množství různých zvukových systémů.

letni_kino_eaw_anna(1)

Software Resolution™ 2 přizpůsobí vyzařování systému Anna tak, aby uživatelem zadaná poslechová oblast byla rovnoměrně pokryta v celém kmitočtovém pásmu. 
Kombinace obrovského výkonu a stavebnicové koncepce dává systému Anna neobyčejnou variabilitu pro použití kdekoliv od menších klubů přes divadla, velké moderní kostely až po stadiony a velkoformátové koncerty.
Pečlivá volba velikosti reproduktorů a jejich rozmístění v rámci ozvučnice umožňují systému Anna vytvářet radikální směrové charakteristiky (jako například velmi úzké pokrytí směrované téměř svisle dolů) při neobvykle vysoké věrnosti přednesu a širokopásmovém útlumu mimo požadovanou oblast pokrytí.

Anna_tapeta_eaw_prodance

Přijďte se s námi přesvědčit na vlastní uši, začátek akce je ve středu, 13:00 s koncem ve večerních hodinách.

 Podívejte se na naší nabídku reproboxů EAW

Aktivní reproboxy EAW

Pasivní reproboxy EAW

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení