Premiéra EAW Anna a Otto v Letním kině Houštka - VSTUP Zdarma

demo_anna_houstka(3)

25.7. 2018 se v letním kině Houštka se vůbec poprvé v České republice uskuteční předváděcí akce zaměřená výhradně na předvedení adaptivního systému EAW Anna se subwoofery Otto.

Správné nazvučení amfiteátru je pro každého profesionála výzvou, v minulých ročnících našeho blockbusteru DEMO jsme letní kino Houštka zvolili jako ideální prostředí pro předvedení specifických vlastností velkého množství různých zvukových systémů.

letni_kino_eaw_anna(1)

Software Resolution™ 2 přizpůsobí vyzařování systému Anna tak, aby uživatelem zadaná poslechová oblast byla rovnoměrně pokryta v celém kmitočtovém pásmu. 
Kombinace obrovského výkonu a stavebnicové koncepce dává systému Anna neobyčejnou variabilitu pro použití kdekoliv od menších klubů přes divadla, velké moderní kostely až po stadiony a velkoformátové koncerty.
Pečlivá volba velikosti reproduktorů a jejich rozmístění v rámci ozvučnice umožňují systému Anna vytvářet radikální směrové charakteristiky (jako například velmi úzké pokrytí směrované téměř svisle dolů) při neobvykle vysoké věrnosti přednesu a širokopásmovém útlumu mimo požadovanou oblast pokrytí.

Anna_tapeta_eaw_prodance

Přijďte se s námi přesvědčit na vlastní uši, začátek akce je ve středu, 13:00 s koncem ve večerních hodinách.

 Podívejte se na naší nabídku reproboxů EAW

Aktivní reproboxy EAW

Pasivní reproboxy EAW