Adaptivní systém EAW Anna poprvé v ČR

Anna přináší veškeré výhody technologie Adaptive Performance™ ve formátu středně velké ozvučnice s hmotností pouhých 61kg. Výborný poměr akustického tlaku a hmotnosti činí ze systému Anna všestranný aparát použitelný od menších klubů až po stadiony nebo rozsáhlé produkce.

Horizontální vyzařovací úhel 100° umožňuje použít systém Anna samostatně, ale lze jej i horizontálně navázat na systém Anya v rámci stejného clusteru. Anna se stejně jako všechny Adaptivní Systémy ovládá prostřednictvím software Resolution™ 2 přes sběrnici Dante™ a využívá i shodnou standardizovanou datovou a napájecí infrastrukturu.

Jedinečná schopnost systému Anna dokonale přizpůsobit směrové vyzařování geometrii poslechové oblasti bez potřeby úhlování a nezávisle na poloze sestavy reproboxů otevírá tvůrčí možnosti řešení ozvučovacích problémů. Sestavu Anna lze například zavěsit nad projekční plátno či velkoplošnou obrazovku a vyloučit tak narušení pohledových linií aniž by se musela obětovat kvalita zvuku.

Anna_tapeta_eaw_prodance

S nádherně plochou fázovou odezvou a směrovou charakteristikou počítačově optimalizovanou ve 3D se zvukoví technici mohou spolehnout, že jejich mix bude ideální na každém poslechovém místě každého ozvučovaného prostoru. Vždycky.

anna_IR_senzor

Každý ze 14 reproduktorů v modulu Anna má optimální velikost pro jím reprodukované kmitočtové pásmo. Toto extrémní osazení umožňuje zajistit přesné pokrytí poslechové oblasti toliko s využitím processingu. IR senzory na každé ploše automaticky detekují konfiguraci sestavy a zabudovaná diagnostika analyzuje každou složku systému a dokonce umí napravit nežádoucí změnu pokrytí v nepravděpodobném případě poruchy některého dílčího komponentu.

Protože se nepoužívá vertikální úhlování, Anna vždy visí stejným způsobem - svisle. Díky malé půdorysné ploše a absenci vertikálního náklonu lze systém Anna plynule integrovat s architektonickým řešením a dosáhnout tak ohromujícího přednesu při současné minimalizaci vizuálního dopadu v esteticky citlivých situacích.

Anna se perfektně přizpůsobí 3D požadavkům na pokrytí poslechových ploch a omezení rušivých odrazů od čela balkónu při současné maximalizaci zvukové ráznosti i čistoty. Vícepatrové balkóny jsou dokonale pokryty bez nutnosti použít přídavné vykrývací nebo zpožděné reproduktory; Anna tak nabízí pozoruhodné vlastnosti s minimálními požadavky na infrastrukturu objektu.

V porovnání s mechanicky úhlovanými sestavami Anna poskytuje neobyčejně rovnoměrné pokrytí a zvukovou kvalitu s jedinečnou rozlišovací schopností. Rozlišovací schopnost systému Anna je zásadním přínosem i v situacích, které vyžadují pouze statické pokrytí.

Každý systém Anna obsahuje závěsné rámy, síťové napájecí a komunikační distributory, kabeláž, palety a obaly, takže celá investice je jasně definovaná bez dalších skrytých nákladů.

Zavěšení modulů je vždy rovné, bez úhlování. V jednom závěsu může být až 18 modulů, bezpečnostní faktor je 1:10 (na jeden jednotunový motor lze pověsit 15 modulů). Závěsný rám umožňuje 4 různé metody zavěšení motoru a sousední závěsné rámy do sebe zapadají, jakže je možné vytvořit vícesloupcové sestavy s horizontálním pokrytím až 360°. Anna také výborně funguje v těsném horizontálním navázání na systém Anya.

resolution_prodance_eaw

Software na Resolution™ na základě modelu ozvučovaného prostoru rychle stanoví ideální trojrozměrnou vlnoplochu, která dokonale a rovnoměrně pokryje definované poslechové plochy. Poté rychle spočítá processing, který bude Anna aplikovat, aby vytvořila přesnou vlnoplochu, která dokonale odpovídá geometrii prostoru

 

Náš tip: Mrkněte na pestrou nabídku konektorů od značky Neutrik

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení