5 let záruka na produkty ADAM Audio z aktuálního katalogu

5 let záruka

Firma ADAM Audio si plně uvědomuje svojí zodpovědnost vůči svým zákazníkům, kteří používají jejich produkty ať už na profesionální práci tak i z čiré radosti z poslechu svých oblíbených skladeb. To že se firma rozhodla prodloužit záruku na svoje produkty potvrzuje vysokou technologickou úroveň produktů, které jsou navržené pro dlouholeté použití.

Uživatelé nyní mohou prodloužit záruku ze stávajících dvou let na celkovou délku pěti let, směrodatné je datum vystavení prodejního dokladu. Prodloužená záruka se nevztahuje na produkty, které již nejsou v současném katalogu. Informace o aktuálním portfoliu produktů naleznete na webu výrobce.

VST pluginy ke stažení zdarma

uživatelské zóně MyADAM naleznete po přihlášení licenční kódy pro softwarové pluginy a nástroje, které jsme pro Vás připravili ve spolupráci s našimi partnery. Na webu naleznete personalizované pole se slevovým kupónem, které se čas od času aktualizuje a přináší tak nové možnosti pro vaši produkci. Je zde také umístěn detailní návod jak kódy uplatnit, pluginy jsou kompatibilní s DAW softwary jako je Ableton nebo Pro Tools.

product_registration_2020

Podmínky záruky
Pro prodloužení vaší záruky je nutné na oficiálních webových stránkách ADAM Audio uvést následující informace:

Osobní údaje (jméno, emailová adresa, země trvalého pobytu)
Distributor (obchod kde byl váš produkt zakoupen)
Datum koupě
Sériové číslo
Přiložení prodejního dokladu (PDF nebo JPEG)

Záruka pokrývá náklady na opravu nebo výměnu jednotlivých součástek produktu a poštovné na dopravu v rámci země, kde byl produkt zakoupen.

Záruka je postavena na legitimnosti nákupního dokladu (originál či kopie, se zřetelně uvedeným sériovým číslem). Záruka se vztahuje pouze na závady plynoucí z výroby a nevztahuje se na poškození vzniknuté z následujících situací:

• Chybná montáž nebo připojení
• Neadekvátní použití mimo účel
• Ignorace uživatelského manuálu
• Modifikace reproboxů a použití s nekompatibilním příslušenstvím
• Opravy vykonané neautorizovaným servisem
• Nehody způsobené atmosférickými jevy (blesk), vodou, požárem, veřejnými nepokoji a dalšími faktory, které nemůže ovlivnit výrobce (ADAM Audio)

Nová řada ADAM Audio A

Společnost ADAM Audio představila novou řadu Studiových monitorů ADAM Audio A: A4VA77HA7VA8H SPEAKER AA8H SPEAKER B


adam_nadstandard