Pozvánka na online seminář se zaměřením na technologii SoundSwitch

Stálí i nový uživatelé světelných sestav řízených protokolem DMX by si neměli nechat ujít nadcházející livestream se zaměřením na technologii Soundswitch.
Vysílání se uskuteční ve čtvrtek 10. prosince v 18:00 (19:00 CET), ve kterém si představíme novou verzi dynamického softwaru pro integraci světelné show v DJ i produkčních setech.

Co je to SoundSwitch?

SoundSwitch je inovativní hardware/software platforma, která slouží k těsné integraci světelných show a obsahuje i DJ software. Váš světelný setup přes USB připojíte k počítači a veškeré scény a shows jsou odpalovány synchronně s přehrávanými zvukovými soubory. Díky přehlednému DLW (Digital Lights Workstation) lze pomocí automatizací a naprogramovaných scén s jednoduchostí odbavit celý večer. Pro připojení k DLW SoundSwitch můžete použít jak volitelný značkový hardware tak vybírat ze seznamu podporovaných DMX rozhraní dalších výrobců. SoundSwitch je kompatibilní s časovou mřížkou DVS softwarů Serato DJ, Virtual DJ a Engine Prime.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení