Shure BLX288E/B58 M17
Kód: 303135W-M17
Není skladem
duální bezdrátová sada, BLX88E + 2x Beta 58A, 662-686 MHz
Detailní informace
Detailní popis produktu
Mikrofonní vložka Beta 58
Beta 58 A je superkardioidní dynamický mikrofon s vysokým výstupním napětím, použitelný jak pro studiovou práci, tak i profesionální živé ozvučování.
Použití
• Sólový zpěv
• Vokály
• Mluvené slovo
Technické údaje
• Konstrukce: dynamická
• Směrová charakteristika: superkardioida
• Frekvenční rozsah: 50 Hz - 16 kHz
• Impedance: 150 Ohm
• Citlivost (1 kHz): -51 dBV/Pa
Technické údaje vysokofrekvenčního přenosu
• Frekvence: laditelná
• Dosah: 91 m (při vzájemné přímé viditelnosti vysílače a přijímače)
• Frekvenční rozsah audio signálu: 50 Hz - 15 kHz (+/- 2 dB)
• THD: 0,5%
• SNR: 100 dB
• Dynamický rozsah: >100 dB (dle křivky A)
• Citlivost: -105 dBm @ 12 dB SINAD
Technické údaje vysílače BLX2
• Anténa: pevná
• Rozsah přepínatelné vstupní úrovně (Gain): 10 dB
• RF výkon: 10 mW
• Napájení: 2x AA baterie
• Životnost baterií: až 14 hodin (platí pro alkalické baterie)
• Rozměry: 224 x 53 mm
• Hmotnost: 0,218 kg
Technické údaje přijímače BLX88
• Duální přijímač (pro dva nezávislé bezdrátové systémy)
• Konstrukce: diverzitní (mikroprocesorem řízená)
• Indikátor diverzitního příjmu
• Indikátor přebuzení
• Číslicový indikátor zvoleného kanálu
• Anténa: interní
• Konektor: 2x XLR, 2x TRS (Jack 6,3 mm)
• Výstupní impedance: 200 Ohm/50 Ohm (XLR/TRS)
• Výstupní úroveň: -27 dBV (@100 kOhm) / -13 dBV (@100 kOhm) XLR/TRS
• Napájení: síťový adaptér 12 - 15 V (320 mA)
• Rozměry: 40 x 388 x 116 mm