Marantz Professional UMPIRE

Kód: 316095
1 649 Kč / ks 1 362,81 Kč bez DPH
Skladem (> 20 ks)
Můžeme doručit do:
8.12.2021
USB desktop mikrofon

Detailní informace

Detailní popis produktu

Marantz Professional - Umpire

Marantz Umpire je stolní kondenzátorový mikrofon s integrovaným USB rozhraním, který je ideální pro podcasty, YouTubery, gaming a další činnosti, u kterých oceníte jednoduše konfigurovatelný mikrofon pro přenos zvuku do vašeho počítače.
Umpire rozšiřuje stávající řadu záznamových a streamovacích zařízení z katalogu Marantz Professional a je vybaven stejným mikrofonem jako oblíbený all-in-one streamovací systém Marantz Professional Turret.

Vlastnosti: • Integrované USB rozhraní (48kHz/16-bit )
• Pop Filter and 10dB pad
• Shock mount
• Odolné kovové šasi a solidní základna
• Podporované operační sytémy: Windows 7 a vyšší, macOS 10.10 a vyšší

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvuková rozhraní
Záruka: 24
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

marantz_profil_prodance_1
Marantz je společnost založená v USA a je jedním z předních výrobců profesionálních a highendových audio produktů. První produkt Marantz vyrobil Saul B. Marantz u sebe doma v Kew Gardens v New Yorku. V 70. letech měla firma výrazný vliv na rozvoj hi-fi audia.V průběhu 80. let, kdy firmu vlastnil Philips, půkopník technologie kompaktních disků, Marantz vyrobil několik velmi uznávaných CD přehrávačů, i když celkový úspěch firmy nebyl tak velký, jako ve druhé polovině 70. let.

Počátkem 90. let Marantz soustředil pozornost na highendové komponenty. Od firmy Philips potom v roce 2001 získal značku Marantz Japan, a to včetně zámořských dceřiných prodejních společností.

2002 - Marantz Japan a Denon se spojily do D&M Holdings, do které později přibyly další highendové značky jako Boston Acoustics.

2008 - Philips prodává zbývající podíl v D&M Holdings, čímž končí 28 let trvající vazba mezi firmami Philips a Marantz.

2014 - Firmu Marantz Professional získává společnost inMusicBrands.