Marantz Professional MPM4000U
Kód: 316096
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
Kondezátorový mikrofon, kardiodní, USB-C rozhraní, s trojnožkou a objímkou
Detailní informace
Detailní popis produktu
Marantz Pro – MPM-4000U
Plug’n’Play konektivita přes USB-C
Vše, co potřebujete pro nahrávání v jednom balení
Ovládací prvky na dosah prstů
Pohodlně umístěné potenciometry pro nastavení monitoringu skrz sluchátkový výstup (3,5 mm Jack výstup), zisk mikrofonu společně s tlačítkem mute zcela zásadně ulehčují práci na vašem streamu nebo podcastu. Můžete se tak soustředit na to, na čem skutečně záleží: na váš výkon!. Příjemným bonusem je přibalený software Akai MPC Beats, se kterým můžete po rozbalení krabice stáhnout a začít pracovat.
Zvuk, kterému můžete věřit Směrová charakteristika je při výběru mikrofonu zcela zásadním parametrem. Srdcem mikrofonu je vložka s tenkou, hliníkem pokovenou 14 mm membránou. Kardioidní směrová charakteristika snímá v ose pouze ústa moderátora a minimalizuje tak rušivé ambientní ruchy.
Vlastnosti:
• Mikrofonní vložka: kondenzátorová, 14 mm
• Směrová charakteristika: kardioidní
• Frekvenční rozsah: 30 Hz – 18 kHz
• Citlivost: 32dB (0dB = 1V/Pa @ 1kHz)
• Max SPL 130dB (@ 1kHz ? 1 % THD)
• Výstup (stereo): 400 mW
• Bitová hloubka: 16 bit
• ADC vzorkovací frekvence: 8, 11.025, 16, 22.05, 32, 44.1, 48 kHz
• THD+N 0.01%
• SNR 89 dB
• Dynamický rozsah: 89 dB
• DAC vzorkovací frekvence: 32, 44.1, 48 kHz
• THD+N 0.005%
• 46 mm x 168 mm (pouze mikrofon)