Mackie Thump115S

Kód: 3472305
Sleva za více kusů
Značka: Mackie
20 390 Kč / ks 16 851,24 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
aktivní subwoofer 15", 1400 W

Detailní informace

Detailní popis produktu

MACKIE Thump115S

Mackie Thump 115S je 15" aktivní subwoofer, nový přírůstek řady Thump. Je vybaven invertorem polarity, směšovačem stereo/mono a stereo výstupy Full Range a High Pass s nastavitelným zlomovým kmitočtem.

Řada oblíbených aktivních reproboxů Thump přichází s novými vylepšenými modely, které jsou výkonnější, lépe znějící a jsou doplněny o nové funkce (potlačovač zpětné vazby, ducking) a ovládání i streamování přes mobilní aplikaci Thump Connect. Oproti předchozím modelům byl rovněž vylepšen kmitočtový rozsah ve spodním pásmu, čistota zvuku a celkový zvukový projev. Reproboxy mají zcela nový zesilovač, kompresní driver a zvukovod. Jsou vhodné pro DJ produkce, kapely i sólové muzikanty, nejrůznější instalace, firemní nebo soukromé akce. Ergonomická madla dobře poslouží pro snadné přenášení.

Reproboxy s přívlastkem XT jsou rozšířeny o 4 režimy Voicing pro přizpůsobení dané aplikaci a konkrétnímu poslechovému prostoru, režim Outdoor pro provoz v exteriéru, vypínatelnou přední LED, Bluetooth spárování a streamování, dálkové ovládání pomocí aplikace a montážní body pro zavěšení. Mobilní aplikací, která je kompatibilní se všemi modely XT a Thump Go, lze ovládat kanálovou a hlavní hlasitost včetně funkce Mute, ekvalizér, režimy Stereo a Zone, funkce ovládacích prvků zadního panelu a ukládání a vyvolávání 10 uživatelských presetů.

Vlastnosti:
• Příkon: 1400 W
• Maximální SPL: 131 dB
• Kmitočtový rozsah: 36 Hz - 200 Hz
• 2 vstupy XLR (stereo)
• 2 výstupy XLR fullrange (stereo)
• 2 výstupy XLR HPF (stereo)
• Přepínač polarity
• Nastavitelný crossover

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Subwoofery
Záruka: 24
Hmotnost: 25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mackie je součástí americké společnosti LOUD Technologies. Tuto značku nesou výrobky profesionální zvukové a záznamové techniky jako například mixážní pulty, reproduktory, studiové monitory, DAW ovladače, přístroje pro digitální nahrávání a podobně.
Firmu Mackie Designs, Inc. založil Greg Mackie ve Woodinville ve státě Washington. Greg, bývalý zaměstnanec firmy Boeing, začal ve svém volném čase vyrábět kytarové zesilovače a další profesionální zvukové vybavení. Poté založil firmu TAPCO vyrábějící malé mixážní pulty, firmu AudioControl vyrábějící domácí zvukové procesory a nakonec firmu Mackie Designs, Inc. vyvíjející a vyrábějící všestranné a cenově dostupné kompaktní profesionální mixážní pulty.

Úspěch mixpultů Mackie byl tak obrovský, že v počátcích se firma Mackie musela každoročně stěhovat do větších prostor. V roce 1994 továrna zabírala 30 000 a v následujícím roce dokonce 90 000 čtverečních stop. Firma Mackie Designs úspěšně vyžívala subdodavatele elektroniky a konstrukčních řešení, kteří jsou v oblasti Seattle velmi početní. Díky automatizovaným výrobním procesům byla dosažena vysoká produktivita s nízkými výrobními náklady.

Do roku 1996 firma Mackie rozšířila výrobní sortiment,přibrala do týmu dlouholetého vývojáře Cala Perkinse a začala vyrábět výkonové zesilovače, powermixy a aktivní studiové monitory.
V roce 2003 management přejmenoval firmu Mackie Designs, Inc na Loud Technologies, Inc., aby umožnil rozlišení mezi mateřskou firmou a značkou Mackie.