Mackie DLZ Creator

Kód: 347364
Značka: Mackie
18 890 Kč / ks 15 611,57 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
7.12.2023
digitální mixážní pult pro podcasty, streamy a tvůrce obsahu, Bluetooth, multitrack, SD, USB

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mackie DLZ Creator

Představujeme nový kombinovaný digitální mixážní pult speciálně navržený pro práci s podcasty, který se plně přizpůsobí stylu vaší práce.
Adaptivní digitální mixpult DLZ Creator pro podcasty a streamování ti umožňuje dosáhnout výsledků, které chceš—rychleji než kdy dříve.
Inspirací je částečně použití chytrých telefonů a DSLR fotoaparátů. DLZ Creator upravuje ovládací prvky na obrazovce, aby vyhovovaly tvému tvůrčímu stylu nebo úrovni dovedností—aniž by to ovlivnilo výkon zpracování nebo kvalitu zvuku.
DLZ Creator je navržen tak, aby ti pomohl stát se lepším tvůrcem obsahu.
- Mix Agent™ je tvůj virtuální zvukový asistent, který tě provede nastavením a zvukovou kontrolou, takže budete moci nahrávat jen pár stisknutími tlačítek. - AutoMix spravuje úrovně až čtyř mikrofonů, takže každý bude slyšet, i když mluví současně. To je velká pomoc, pokud moderuješ pořad se spoustou hostů nebo spoluvypravěčů.
- Použití funkce Mix Minus s tvým Bluetooth®-připojeným chytrým telefonem ti umožní přidat volajícího do mixu bez slyšitelného ozvěny při mluvení.
Přenosné a všestranné rozhraní pro podcasty.
Každý tvůrce obsahu ví, že flexibilita je klíčová. Bez ohledu na to, jak rád tvoříš, podcastový mix DLZ tě podporuje na každém kroku. Nahrávej nebo streamuj do počítače pomocí USB-C, nebo přeskoč počítač a nahrávej kompletní vícestopé zvukové stopy na SD kartu pro opravdu samostatné nastavení.
Mackie rozumí tvůrcům. Již přes 15 let
Od nahrávacího studia po streamovací studio.
Po desetiletí Mackie poskytuje hudebníkům, DJům a multimediálním producentům nástroje pro tvorbu. Od domácích studií po největší festivaly na světě jsou mixéry Mackie doslova všude. DLZ Creator spojuje veškeré naše znalosti do nového designu pro další generaci tvůrců.

Technické specifikace:
• Digitální specifikace: Vzorkovací frekvence: 48 kHz
• Rozlišení A/D/A převodníku: 24 bitů Latence systému: ~3 ms
• Vstupy: 4x vyvážené/nevyvážené kombinované konektory, 1/4" nevyvážený stereo konektor, 1/8" stereo konektor
• Výstupy: Vyvážené/nevyvážené 1/4" hlavní výstupy, 4x stereo výstupy pro sluchátka
• Bluetooth: 5.0
• USB: Formát: USB 2.0 HS (480 Mb/s)
• SD: Vícestopé nahrávání (12 kanálů + hlavní mix) / 24 bitů / 48 kHz
• Doporučuje se třída rychlosti 10 nebo třída rychlosti UHS pro SD karty.
• USB FLASH DRIVE: Vícestopé nahrávání (12 kanálů + hlavní mix, 24 bitů / 48 kHz)

Rozměry:
• Výška: 104 mm
• Šířka: 330 mm
• Hloubka: 381 mm
• Hmotnost: 2.8 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompaktní
Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mackie je součástí americké společnosti LOUD Technologies. Tuto značku nesou výrobky profesionální zvukové a záznamové techniky jako například mixážní pulty, reproduktory, studiové monitory, DAW ovladače, přístroje pro digitální nahrávání a podobně.
Firmu Mackie Designs, Inc. založil Greg Mackie ve Woodinville ve státě Washington. Greg, bývalý zaměstnanec firmy Boeing, začal ve svém volném čase vyrábět kytarové zesilovače a další profesionální zvukové vybavení. Poté založil firmu TAPCO vyrábějící malé mixážní pulty, firmu AudioControl vyrábějící domácí zvukové procesory a nakonec firmu Mackie Designs, Inc. vyvíjející a vyrábějící všestranné a cenově dostupné kompaktní profesionální mixážní pulty.

Úspěch mixpultů Mackie byl tak obrovský, že v počátcích se firma Mackie musela každoročně stěhovat do větších prostor. V roce 1994 továrna zabírala 30 000 a v následujícím roce dokonce 90 000 čtverečních stop. Firma Mackie Designs úspěšně vyžívala subdodavatele elektroniky a konstrukčních řešení, kteří jsou v oblasti Seattle velmi početní. Díky automatizovaným výrobním procesům byla dosažena vysoká produktivita s nízkými výrobními náklady.

Do roku 1996 firma Mackie rozšířila výrobní sortiment,přibrala do týmu dlouholetého vývojáře Cala Perkinse a začala vyrábět výkonové zesilovače, powermixy a aktivní studiové monitory.
V roce 2003 management přejmenoval firmu Mackie Designs, Inc na Loud Technologies, Inc., aby umožnil rozlišení mezi mateřskou firmou a značkou Mackie.