Mackie CONTROL Pro Extender

Kód: 347368
Značka: Mackie
18 989,99 Kč / ks 15 694,21 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
studiový Midi kontroler pro DAW, 8 motorizovaných faderů, 8 encoderů, rozšiřující modul

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mackie CONTROL Pro Exteder

kompaktní MIDI controller pro DAW, MIDI (IN/OUT), 8 motorických 100mm faderů Alps, 8 encoderů s indikací, display, systém MCU podporují přední aplikace pro hudební produkci - např.: Cubase, Ableton Live, Pro Tools, FL Studio, Neundo, Acid, Logic, Sonar, Reason, Tracktion a další

Softwarové požadavky:

PC:
• Microsoft Windows 7 32 / 64 RTM, Vista 32 / 64 SP 2 nebo XP 32 SP 3
• Pentium 4, Celeron, nebo Athlon XP procesor nebo lepší


Mac:
• Mac OS X 10.5.0 – 10.6.8
• G4 procesor nebo lepší
• 512 MB RAM

Doplňkové parametry

Kategorie: Produkční kontrolery
Záruka: 24
Hmotnost: 5 kg
hmotnost: 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Mackie je součástí americké společnosti LOUD Technologies. Tuto značku nesou výrobky profesionální zvukové a záznamové techniky jako například mixážní pulty, reproduktory, studiové monitory, DAW ovladače, přístroje pro digitální nahrávání a podobně.
Firmu Mackie Designs, Inc. založil Greg Mackie ve Woodinville ve státě Washington. Greg, bývalý zaměstnanec firmy Boeing, začal ve svém volném čase vyrábět kytarové zesilovače a další profesionální zvukové vybavení. Poté založil firmu TAPCO vyrábějící malé mixážní pulty, firmu AudioControl vyrábějící domácí zvukové procesory a nakonec firmu Mackie Designs, Inc. vyvíjející a vyrábějící všestranné a cenově dostupné kompaktní profesionální mixážní pulty.

Úspěch mixpultů Mackie byl tak obrovský, že v počátcích se firma Mackie musela každoročně stěhovat do větších prostor. V roce 1994 továrna zabírala 30 000 a v následujícím roce dokonce 90 000 čtverečních stop. Firma Mackie Designs úspěšně vyžívala subdodavatele elektroniky a konstrukčních řešení, kteří jsou v oblasti Seattle velmi početní. Díky automatizovaným výrobním procesům byla dosažena vysoká produktivita s nízkými výrobními náklady.

Do roku 1996 firma Mackie rozšířila výrobní sortiment,přibrala do týmu dlouholetého vývojáře Cala Perkinse a začala vyrábět výkonové zesilovače, powermixy a aktivní studiové monitory.
V roce 2003 management přejmenoval firmu Mackie Designs, Inc na Loud Technologies, Inc., aby umožnil rozlišení mezi mateřskou firmou a značkou Mackie.