EAW KF394

Kód: 352372
Značka: EAW
126 730 Kč / ks 104 735,54 Kč bez DPH
Není skladem
pasivní fullrange, příkon: 1100/2200W fullrange, osazení 2 x 10" +1,4"coax, vyzařovací úhel: 90° x 45°, hmotnost: 29,5 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejnovější přírůstek do legendární řady KF. Pasivní 3-pásmový reprobox s rozšířenými možnostmi a flexibilitou použití v ultra-kompaktním provedení, prvotřídními neodymovými magnety, koaxiálním uspořádáním mid/high reproduktorů a kvalitním crossoverem. Hodí se pro ozvučení menších i středně velkých akcí, divadel, kostelů, aj.
Lze jej pohodlně přenášet nebo zavěsit na instalační závity M10 a uplatnit tak v nepřeberné škále instalací náročných na výkon i design. Dostupné univerzální příslušenství zahrnuje kryty madel, U-držáky, Flytracky a nastavitelné nožičky pro použití jako pódiový odposlech. Kompatibilní s procesorem UX8800 pro optimalizovaný poslech při libovolné hlasitosti s korekcí anomálií „hornového“ zvuku (EAW Focussing). Model lze výměnou zadního panelu přestavět na aktivní verzi.

• Vyjímečný výkon
• Flexibilita použití
• Neodymiové magnety
• Možnost jednoduché přestavby na aktivní verzi NT
• 1100W/8 Ohm passive
• 750W/8 ohm + 150W/8 Ohm bi-amp


Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange reproboxy
Záruka: 24
Hmotnost: 29.5 kg
biamp: ano
Citlivost s pasivní výhybkou (dB): 98
HF - citlivost (dB): 111
HF - příkon rms (W): 150
HF - rozměr ("): 1,4
Hmotnost (kg): 34
Impedance (ohm): 8
Koncepce: Pasivní fullrange
LF - citlivost (dB): 99
LF - příkon rms (W): 750
LF - rozměr ("): 2 x 10
Max SPL (fullrange) (dB): 134
Max. SPL (HF/MF) (dB): 137
Max. SPL (LF) (dB): 128
Maximální doporučený výkon zesilovače (fullrange) (W): 1500
Maximální doporučený výkon zesilovače (HF/MF) (W): 300
MF - citlivost (dB): 111
MF - příkon rms (W): 150
MF - rozměr ("): 1,4
pasivní: Ano
provozní režim: pasivní výhybka / Bi-amp
Příkon continuos program (LF) (W): 1500
Příkon continuous program (fullrange) (W): 2200
Příkon continuous program (HF/MF) (W): 300
Příkon rms s pasivní výhybkou (W): 1100
Rozměry (mm): 354 x 225 x 435
Rozsah -6 dB (Hz): 64 - 20 000
Vyzařovací úhel (°): 90 x 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Každý aspekt systémového návrhu se soustředí na akustickou přesnost cílenou na náročné požadavky specifické aplikace. Cílem tohoto konceptu je zaručit, že všechny systémy EAW od těch nejjednodušších po rozsáhlé sestavy komponentů fungují jako jednotný celek společného původu. Stejně jako u studiových monitorů jsou systémy EAW konstruovány tak, aby poskytly nejneutrálnější a nejtransparentnější možný zvukový vjem. Na rozdíl od studiových monitorů jsou ale systémy EAW navrženy tak, aby těchto výsledků dosáhly pro akce nebo prostory libovolné velikosti či tvaru. Firma EAW vyvíjí a vždy vyvíjela integrované produkty a aplikované technologie, které redefinují tvář zvukového průmyslu.

S více než stovkou základních modelů ve více než tuctu výrobních řad mohou profesionálové v oblasti pevných instalací i mobilní produkce optimalizovat návrh každého ozvučovacího systému tak, aby odpovídal potřebám dané aplikace.

Digitální procesory pro aktivní reproduktorové systémy i externí procesory pro pasivní systémy využívají námi vyvinutý proces EAW Focusing, který eliminuje nedostatky reproduktorů v časové doméně. EAW navíc vyvíjí softwarové produkty pro ovládání svých externích digitálních signálových procesorů a procesorů v aktivních reproboxech řady NT a pro navrhování sestav reproboxů a modelování jejich chování.

Rok 2020 přináší 42. výročí založení EAW. Provoz EAW je soustředěn ve Whitinsville ve státě Massachussets v historickém továrním komplexu pocházejícím z období zrodu průmyslové revoluce ve Spojených státech, který byl původně domovem jednoho z největších světových výrobců textilních strojů. Všechny výrobky EAW jsou konstruovány americkým vývojovým týmem a v současnosti se většina produktů vyrábí přímo zde, v historické továrně na břehu řeky Mumford.

EAW od samotného začátku přichází s průlomovými technologiemi které sbližují umělce s jejich posluchači tím, že řeší problémy, s nimiž se zvukoví technici každodenně setkávají. Tyto technologie kráčí přímou a logickou cestou vedoucí od optimalizace klíčových akustických prvků až k optimalizaci a integraci dalších a dalších aspektů signálového řetězce.