DENON DJ SC LIVE 4

Kód: 317155
Novinka
Značka: DENON DJ
31 290 Kč / ks 25 859,50 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023
standalone DJ kontrolér se 4 přehrávači, 7" dotykovým displejem, vestavěnými reproduktory a Wi-Fi

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trvale dostáváme méně, než potřebujeme do objednávek. Pokud o tuto konzoli máte zájem, doporučujeme obratem udělat objednávku a zaujmout pořadí. Bez tohoto kroku není v dalších týdnech žádná šance tuto konzoli získat. Objednávka vás k ničemu nezavazuje, kdykoli nám ji můžete zrušit.

Denon DJ SC LIVE 4

Denon DJ SC LIVE 4 je standalone DJ kontrolér se 4 přehrávači, 7" dotykovým displejem, vestavěnými reproduktory a Wi-Fi. Toto all-in-one zařízení v klubovém stylu poskytuje maximální tvůrčí svobodu a je prvním DJ hardware na světě s podporou streamovacích služeb Amazon Music Unlimited.

Amazon Music Unlimited umožňuje streamovat až dvě skladby současně z banky 90 milionů skladeb v bezztrátové CD kvalitě (44.1 kHz / 16-bit; 850 kbps) nebo v ultra vysokém rozlišení (44,1 kHz do 192 kHz / 24-bit; 3730 kbps) napříč všemi hudebními žánry. Díky vestavěnému Wi-Fi a bleskově rychlé analýze skladeb v přehrávači můžete nyní přehrát celý set, aniž byste si museli předem zakoupit nebo připravit jakoukoli hudbu.

Denon SC LIVE 4 pracuje na Engine DJ - předním standalone DJ operačním systému, který zajišťuje vystoupení bez potřeby notebooku na největších světových DJ produkcích. Má dokonale intuitivní uspořádání základních ovládacích prvků pro inspirativní mixy a živá vystoupení, které vychází z prémiového přehrávače Denon DJ SC6000 PRIME. 8 Pad tlačítek na každém přehrávači lze použít k ovládání režimů Hot Cue, Auto Loop, Manual Loop, Roll, Slicer a Slicer Loop. Integrované efekty zahrnují 4 Sweep FX a 13 BPM FX.

Vyhrazená tlačítka Layer poskytují rychlý přístup k ovládacím prvkům každého ze 4 přehrávačů. Časové průběhy se zobrazují v pořadí kanálů na plně barevném dotykovém displeji. Důležité informace včetně čísla přehrávače, pozice skladby, beatů za minutu a času jsou jasně zobrazeny uprostřed dvou 6” dotykových jog koleček s vysokým rozlišením.

V režimu Computer lze SC LIVE 4 použít jako vyhrazený DJ softwarový ovladač pro Serato DJ (licence Pro je součástí dodávky) a je kompatibilní s Virtual DJ (vyžaduje se další licence), což umožňuje zobrazovat pohybující se průběhy a informace o hudební knihovně na dotykové HD obrazovce a dává přístup k FX a dalším špičkovým funkcím. Tato všestrannost poskytuje maximální flexibilitu při hraní.

Denon DJ SC LIVE 4 také umožňuje spouštění automatických a předprogramovaných světelných show synchronizovaným s rytmem skladeb (uložených i streamovaných) a DMX řízení chytrých světel Nanoleaf a Philips Hue (plné ovládání parametrů barvy, intenzity, stroboskopu a dalších). Výkonné vestavěné reproduktory s vyhrazeným potenciometrem hlasitosti poslouží jako pohotový odposlech pro živé vysílání, cvičení, tvorbu obsahu a při libovolných živých vystoupeních.

Vlastnosti:
• Standalone DJ kontrolér se 4 přehrávači
• První DJ hardware na světě s podporou streamovacích služeb Amazon Music Unlimited (včetně bezplatné zkušební verze)
• Pracuje na standalone DJ operačním systému Engine DJ
• Uspořádání v klubovém stylu
• Integrované efekty - 4x Sweep FX, 13x BPM FX
• Vestavěné Wi-Fi pro streamování hudby, přístup na cloudové úložiště a aktualizaci operačního systému
• 7" HD dotykový displej s podporou více gest
• Vestavěné reproduktory s vyhrazeným ovládáním hlasitosti
• Vstupy pro SD a USB (2x)
• Dvě 6" jog kolečka s vysokým rozlišením a centrálním LCD
• Hlavní výstup XLR a RCA, výstup Booth Jack 1/4", vstup Aux, 2 mikrofonní vstupy
• Automatická synchronizace a DMX řízení chytrých světel Nanoleaf a Philips Hue
• Tenký, lehký, přenosný design
• Kompatibilní se software OS Engine DJ, SoundSwitch, Virtual DJ (vyžadována další licence), Serato DJ (licence Serato DJ Pro je v ceně produktu)
• Kompatibilní s Denon DJ LC6000, SoundSwitch DMX Micro Interface a ovladačem světel SoundSwitch Control One
• Podporované internetové služby: Amazon Music Unlimited, Beatport, Beatsource, Dropbox,SoundCloud GO+, TIDAL
• Součástí balení je dokumentace v angličtině, napájecí zdroj, USB kabel a hadřík na čištění displeje.

Doplňkové parametry

Kategorie: MIDI kontrolery
Záruka: 24
Hmotnost: 5.8 kg
Nevyplňujte toto pole:
D Avatar autora 3.11.2022 12:19
Fakt v Denonu ořezali Prime 4 na vstupech i výstupech, na 4 kanály dali menší display, okopírovali vzhled Pioneeru a udělali tohle? Cesta do pekel ????
Odpovědět

Značka Denon DJ patří v současné době k vůdčím hráčům na trhu s DJ technikou a skrze integraci pokročilých technologií v posledních letech nastavuje nové standardy v průmyslu.

První přehrávač značky Denon DJ s označením DN-4000F vstoupil do DJské kultury v roce 1992 a jednalo se o double-deck player s inovativními funkcemi jako je například vůbec první Auto Cue (automatické detekce první doby o délce 10 ms) na světě.
Firma Denon DJ uvedla v roce 2004 u svého přehrávače DN-S5000 jako vůbec první výrobce také motorizovaný jog wheel, přehrávač měl také další prvenství díky integraci funkce tzv. Alpha track, systém umožňující simultánní přehrávání dvou skladeb z jednoho CD.

Současná vlajková loď, řada Prime Series představuje jeden z nejvýraznějších technologických milníků v oblasti DJ techniky. Deset produktů z řady ohromuje jak zpracováním, tak podnětnými funkcemi pro pokročilé uživatelé s kreativním myšlením. Řada Prime Series začíná tradičním profesionálním mediálním přehrávačem pro DJs SC6000 a jeho motorizovanou variantou SC6000M, pokračuje standalone systémy Prime 4 a Prime 2, které jsou vybaveny arsenálem funkcí pro moderní DJing, dále obsahuje přenosný, bateriemi napájený standalone systém Prime GO. Zpětná vazby z rozsáhlé komunity uživatelů přímo ovlivňuje softwarový vývoj u celé řady, výsledné updaty firmware rostou s technologickými trendy v oboru.

Všechny produkty z Prime série jsou vybaveny WiFi a síťovým připojením a umožňují streaming hudebních souborů ze služeb TIDAL nebo Soundclou, v současné době se pracuje také na integraci cloudové služby DropBox.