DENON DJ PRIME 4+

Kód: 317151P
Novinka
Značka: DENON DJ
55 690 Kč / ks 46 024,79 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Profesionální standalone DJ systém, 4 kanály, dotykový 10‘‘ displej, Wi-Fi, Bluettooth 2,5" SATA slot, Engine DJ, Serato, Soundswitch support

Detailní informace

Detailní popis produktu

Denon DJ PRIME 4+

Nový profesionální standalone systém PRIME 4+ posouvá funkce a výkon svého předchůdce na další úroveň. Nejsilnější a nejpokročilejší samostatný DJ systém na světě je nyní ještě lepší, současně však zachovává vzhled a rozložení ovládacích prvků svého předchůdce.

PRIME 4+ podporuje oblíbené streamovací služby a je vybaven novými dynamickými efekty, většími jogy (o 10 % větší povrch) a stále se rozšiřujícími výkonovými funkcemi Engine DJ, včetně prvního samostatného oddělení stemů (beta stemů začíná v létě 2023).Standalone DJ systém PRIME4+ můžete používat také s oblíbeným DVS softwarem Serato DJ Pro.

NAVRŽENO PRO TVRDĚ PRACUJÍCÍ DJE
Vytvořeno pracujícími DJi pro pracující DJe. PRIME 4+ kombinuje výkonné tvůrčí možnosti 4 samostatných decků s nepřekonatelnými profesionálními funkcemi a robustní kvalitou provedení přístroje, která zajišťuje spolehlivé vystoupení noc za nocí a gig za gigem. Dva nezávislé mikrofonní vstupy zajišťují, že ty a tvůj MC nebo hosté vždy znějí nejlépe díky vlastnímu ovládání EQ, hlasitosti a intenzitě efektů a možnostem automatického přechodu na skladbu.
Když ovládáte hlavní taneční parket, můžete také poslat sekundární mix nebo playlist do samostatného salónu nebo koktejlové lounge pomocí nezávislého výstupu pro zónu, zvyšující tak vaši flexibilitu a hodnotu jako pracujícího profesionálního DJe.

SNADNÉ ZPRACOVÁNÍ KAŽDÉHO POŽADAVKU
S plnou jistotou se pusťe do jakéhokoli události nebo gigu s vědomím, že jste připraveni na 100% zvládnout libovolný požadavek hosta. S podporou více hudebních streamovacích partnerů než kdokoli jiný na trhu, včetně Amazon Music Unlimited, PRIME 4+ umožňuje okamžitý přístup k více než 100 milionům skladeb ve všech žánrech. Blesková rychlost analýzy na palubě vyrovnávací paměti umožňuje nepřerušované přehrávání streamovaných skladeb z jakéhokoli Wi-Fi zdroje nebo mobilního hotspotu.

VYLEPŠENÁ SADA DYNAMICKÝCH EFEKTŮ
PRIME 4+ se nyní pyšní více než 25 plně přizpůsobitelnými hlavními efekty a 4 dynamickými efekty s vlastním knobem, takže můžete propustit plný tvůrčí mixovací potenciál. Dvě hlavní efektové sekce mají vlastní OLED displeje, knoby a tlačítka pro nastavení a manipulaci s frekvencí, parametry, děleními do rytmu a množstvím mokrého/suchého signálu.
Pro ještě větší dramatičnost a vzrušení lze 4 efekty Sweep automaticky zapnout otáčením knoflíku Sweep FX na každém kanálu a dokonce je lze kombinovat s hlavními efekty pro umocněné psychedelické zážitky a neotřelá vystoupení. Další novinkou jsou efekty s dotykovým ovládání, které proměňují 10,1" dotykový displej na ovládací panel s osami XY, které vám umožňují instantně manipulovat s živými efekty.

PŘEHLEDNÝ INTEGROVANÝ SYSTÉM ŘÍZENÍ SVĚTEL
Zmatené programování DMX a komplikované ovládání jsou nyní minulostí. PRIME 4+ usnadňuje vytvoření a přehrání vlastní světelné show pro jakoukoli událost. S pomocí vestavěného systému Engine Lighting máte plný přístup k vlastním nebo automatizovaným světelných programů pro uložené nebo streamované skladby. Kromě toho budete mít plnou kontrolu nad barvou, stmíváním, sledem, pohybem hlavy, stroboskopem, vypnutím a dokonce i zapnutím/vypnutím chladných jiskrových fontán, výrobníků na suchý led a mlhy nebo oparu.

NEUSTÁLE OBSAHOVANÉ PLNÉ OBNOVENÍ FUNKCÍ
PRIME 4+ běží na operačním systému Engine DJ, který je neustále vyvíjen s každou aktualizací obohacen vývojáři o nové funkce. Engine DJ byl historicky prvním systémem, který DJům jako první nabídl klíčové funkce, které jsou nyní nepsaným standardem: podpora Wi-Fi, vestavěného sampler, řízení světel, Ableton Link a další. S nedávnými aktualizacemi, které přidaly Touch FX, Performance Pad Display a Remote Engine Library, Engine DJ stále dokazuje, proč je nejvýkonnějším DJ operačním systémem na světě. S jednoduchými aktualizacemi Over The Air pomocí Wi-Fi jste automaticky upozorněni na svém zařízení, když je k dispozici nová aktualizace, což vás neustále udržuje na špičce DJ technologií.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI ZDROJŮ HUDBY
Získávejte přístup k rozsáhlým hudebním knihovnám ze čtyř USB vstupů, jednoho SD slotu a vestavěného SATA lůžka o velikosti 2,5 palce na spodní straně panelu. Díky čtyřem přepínatelným phono/line RCA vstupům je snadné připojení k externím přehrávačům médií, gramofonům nebo dalším zdrojům zvuku. Použijte kterýkoli z těchto mediálních zdrojů nebo vstupů k nahrání celého DJ setu! S podporou USB klávesnice pro optimalizované procházení skladeb a přehrávání formátů nekomprimovaného zvuku (FLAC, ALAC, WAV).

STANDALONE INTEGRACE STEMŮ
Původní PRIME 4 umožnil kreativní mixování bez laptopu. Nyní PRIME 4+ přináší šílenou tvůrčí sílu Stemů na samostatný DJ controller poprvé v historii! Exkluzivně pro PRIME 4+ nové oddělení Stemů vám umožňuje izolovat vokály nebo instrumentální část jedním klepnutím prstu. Síla vícejádrového procesoru PRIME 4+ spolu s výkonným operačním systémem Engine DJ konečně přináší bezproblémovou analýzu Stems přímo na palubě bez použití laptopu! (Beta stemů začíná v létě 2023)
PRIME4 podpora Serato DJ

Vlastnosti:
4-kanálový samostatný DJ kontroler pro DJ performance bez použití počítače
• 10,1" HD multi-dotykový displej
• Streamování hudby přes Wi-Fi pro přístup k milionům skladeb z Amazon Music Unlimited, TIDAL, Beatsource, Beatport, Soundcloud GO+ a Dropboxu
• Vestavěný sampler s 16ti padem-triggerovanými sloty pro samply, ovládáním hlasitosti a směrováním výstupu
• První samostatná funkcionalita Stemů pro izolaci v reálném čase vokálů a nástrojů (beta verze 2023)
• Dotykové efekty (Touch FX) pro interaktivní úpravu zvuku na dotykovém displeji
• 26 hlavních efektů s OLED displeji a ovládáním parametrů
• 4 dynamické efekty Sweep ovládané knoflíky (kombinovatelné s hlavními efekty)
• Vestavěné ovládání osvětlení pro automatické a přizpůsobitelné světelné show DMX, Philips Hue a Nanoleaf
• (4) USB a (1) SD slot pro paměťová média
• Engine Remote Desktop pro bezdrátový přístup k hudební knihovně na počítači
• Interní analýza skladeb pro streamované skladby a uložená média
• 16 výkonnostních padů s funkcemi Hot Cue, Saved Loop, Auto Loop, Roll, Sampler, Slicer a Slicer Loop
• Odolný kovový rám a ocelové osy knoflíků pro maximální spolehlivost
• Oddělený XLR výstup pro zónu s EQ a ovládáním hlasitosti pro posílání playlistů a skladeb do samostatné místnosti
• Vestavěné SATA lůžko o velikosti 2,5 palce pro uložení hudby na palubě
• 6" kovový jog s rozšířenou dotykovou plochou, přiřaditelnou barvou a středovým HD displejem pro albumovou obálku
• (4) přiřaditelné vstupní kanály pro externí mediální zdroje Line/Phono
• (2) dedikované kombinované 1/4" XLR vstupy pro mikrofony s ovládáním úrovně, EQ, Talkover a Echo
• Interní audio záznamník pro zachycení živých vystoupení
• Plně přizpůsobitelný crossfader s ovládacím knoflíkem pro nastavení křivky, přepínači přiřazení kanálů a Fader Start
• StagelinQ připojení pro ovládání světel a videa při DJ vystoupeních nebo na akcích
• Přehrává nekomprimované audio formáty (FLAC, ALAC, WAV)
• Čistý 24bitový zvuk od značky Denon DJ
• Podpora USB klávesnice
• Režim počítače pro použití jako ovladač pro Serato DJ Pro (hardware odemyká) a Virtual DJ (vyžadována licence)

Doplňkové parametry

Kategorie: MIDI kontrolery
Záruka: 24
Hmotnost: 9.68 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Denon DJ patří v současné době k vůdčím hráčům na trhu s DJ technikou a skrze integraci pokročilých technologií v posledních letech nastavuje nové standardy v průmyslu.

První přehrávač značky Denon DJ s označením DN-4000F vstoupil do DJské kultury v roce 1992 a jednalo se o double-deck player s inovativními funkcemi jako je například vůbec první Auto Cue (automatické detekce první doby o délce 10 ms) na světě.
Firma Denon DJ uvedla v roce 2004 u svého přehrávače DN-S5000 jako vůbec první výrobce také motorizovaný jog wheel, přehrávač měl také další prvenství díky integraci funkce tzv. Alpha track, systém umožňující simultánní přehrávání dvou skladeb z jednoho CD.

Současná vlajková loď, řada Prime Series představuje jeden z nejvýraznějších technologických milníků v oblasti DJ techniky. Deset produktů z řady ohromuje jak zpracováním, tak podnětnými funkcemi pro pokročilé uživatelé s kreativním myšlením. Řada Prime Series začíná tradičním profesionálním mediálním přehrávačem pro DJs SC6000 a jeho motorizovanou variantou SC6000M, pokračuje standalone systémy Prime 4 a Prime 2, které jsou vybaveny arsenálem funkcí pro moderní DJing, dále obsahuje přenosný, bateriemi napájený standalone systém Prime GO. Zpětná vazby z rozsáhlé komunity uživatelů přímo ovlivňuje softwarový vývoj u celé řady, výsledné updaty firmware rostou s technologickými trendy v oboru.

Všechny produkty z Prime série jsou vybaveny WiFi a síťovým připojením a umožňují streaming hudebních souborů ze služeb TIDAL nebo Soundclou, v současné době se pracuje také na integraci cloudové služby DropBox.