B&C Speakers 18TBW100 8/ohm
Kód: 402187-8
Více za méně
Není skladem
Množstevní sleva
1 ks
2 - 3 ks = sleva 3 %
4 - 5 ks = sleva 6 %
6 - 7 ks = sleva 8 %
8 a více ks = sleva 10 %
reproduktor 18", 1500 W, 96 dB, 35 ÷ 1000 Hz, X-max 12,0 mm, 15,1 kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
B&C Speakers - 18TBW100 8/ohm
• Reproduktor: 18"
• Příkon: 1500 W
• Citlivost: 96 dB
• Frekvenční rozsah: 35 ÷ 1000 Hz
• X-max: 12,0 mm
• Hmotnost: 15,1 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Reproduktory 18"
Záruka: 24
Hmotnost: 16.6 kg
EAN: 8059300643488
Bl (Tm): 26,4
Citlivost (dB): 96
Cívka (mat./mm): Cu 100
Cms (µm/N): 84
dostupné impedance: 8
EBP: 85
Fs (Hz): 35
Hag (mm): 15
hmotnost: 15,1
Hvc (mm): 31
Impedance (ohm): 8
Indukce (T): 1,15
Le (mH): 2,45
magnet: ferit
materiál koš/kryt: Al
Mms (g): 245
No (%): 1,76
Otvor (mm): 422
Příkon (W): 1500
Qes: 0,41
Qms: 8
Qts: 0,39
Re (ohm): 5,3
Rozměr ("): 18"