B&C Speakers 18TBW100 4/ohm
Kód: 402187-4
Více za méně
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
Množstevní sleva
1 ks
2 - 3 ks = sleva 3 %
4 - 5 ks = sleva 6 %
6 - 7 ks = sleva 8 %
8 a více ks = sleva 10 %
reproduktor 18", 1500 W, 96 dB, 35 ÷ 1000 Hz, X-max 12,0 mm, hmotnost 15,1 kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
B&C Speakers - 18TBW100 4/ohm
• Reproduktor: 18"
• Příkon: 1500 W
• Citlivost: 96 dB
• Frekvenční rozsah: 35 ÷ 1000 Hz
• X-max: 12,0 mm
• Hmotnost: 15,1 kg
Doplňkové parametry
Kategorie: Reproduktory 18"