Vyhrajte studiové monitory v soutěži ADAM Audio Soundtrack

Německý výrobce studiových monitorů ADAM Audio, oznámil zahájení soutěže Soundtrack, ve které je hlavní cenou zakázkově vyrobený pár monitorů A77X a další ceny.
K dosažení výhry stačí sestavit krátký, 30 sekundový, zvukový doprovod na jeden z pěti snímků, dodaných firmou Adam Audio na jejich stránkách.

Nejkreativnější soundtrack bude odměněn hlavní cenou v podobě speciální edice zakázkově vyrobeného páru studiových monitorů ADAM Audio A77X. I další soutěžící budou mít příležitost vyhrát řadu dalších ocenění, včetně páru monitorů A7X (cena za 2. místo), páru monitorů F7 (cena za 3. místo) a páru monitorů F5 (cena diváků).

Jak se zapojit do soutěže Soundtrack:

• Vytvořte krátký soundtrack pro některý z pěti snímků, umístěných na stránce ADAM Audio

• Nahrajte si hotový soundtrack na svůj vlastní SoundCloud účet (pokud nemáte, nebojte se, je to zdarma a lze snadno nastavit). Název vašeho soundtracku musí obsahovat hashtag s názvem výrobce #adamaudio a názvem obrazu, pro který jste se rozhodli vytvořit soundtrack (#steelworker například). Označení pomůže porotcům najít váš soundtrack.

• Soundtrack může mít maximální délku 30 sekund a každý účastník může vstoupit do soutěže pouze jednou.

Porotci soutěže ADAM Audio Soundtrack jsou Mick Wilson (DJ Mag), Magda, Emika, Nima Chatrsimab, Tim Xavier a Darius Syrossian. Porotci budou mít na starosti výběr hlavní ceny a druhého a třetího místa. Cenu diváků, pár monitorů F5, bude věnován soundtracku s nejvíce „líbí se“ na Soundcloudu.

Soutěž ADAM Audio Soundtrack začala 1. listopadu 2015 a poslední nahrávka bude přijata 30. listopadu (v 13:00 SEČ).

Přejeme vám hodně štěstí!

 

Všechny potřebné informace najdete na webových stránkách ADAM Audio

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení