Vyhrajte studiové monitory v soutěži ADAM Audio Soundtrack

Německý výrobce studiových monitorů ADAM Audio, oznámil zahájení soutěže Soundtrack, ve které je hlavní cenou zakázkově vyrobený pár monitorů A77X a další ceny.
K dosažení výhry stačí sestavit krátký, 30 sekundový, zvukový doprovod na jeden z pěti snímků, dodaných firmou Adam Audio na jejich stránkách.

Nejkreativnější soundtrack bude odměněn hlavní cenou v podobě speciální edice zakázkově vyrobeného páru studiových monitorů ADAM Audio A77X. I další soutěžící budou mít příležitost vyhrát řadu dalších ocenění, včetně páru monitorů A7X (cena za 2. místo), páru monitorů F7 (cena za 3. místo) a páru monitorů F5 (cena diváků).

Jak se zapojit do soutěže Soundtrack:

• Vytvořte krátký soundtrack pro některý z pěti snímků, umístěných na stránce ADAM Audio

• Nahrajte si hotový soundtrack na svůj vlastní SoundCloud účet (pokud nemáte, nebojte se, je to zdarma a lze snadno nastavit). Název vašeho soundtracku musí obsahovat hashtag s názvem výrobce #adamaudio a názvem obrazu, pro který jste se rozhodli vytvořit soundtrack (#steelworker například). Označení pomůže porotcům najít váš soundtrack.

• Soundtrack může mít maximální délku 30 sekund a každý účastník může vstoupit do soutěže pouze jednou.

Porotci soutěže ADAM Audio Soundtrack jsou Mick Wilson (DJ Mag), Magda, Emika, Nima Chatrsimab, Tim Xavier a Darius Syrossian. Porotci budou mít na starosti výběr hlavní ceny a druhého a třetího místa. Cenu diváků, pár monitorů F5, bude věnován soundtracku s nejvíce „líbí se“ na Soundcloudu.

Soutěž ADAM Audio Soundtrack začala 1. listopadu 2015 a poslední nahrávka bude přijata 30. listopadu (v 13:00 SEČ).

Přejeme vám hodně štěstí!

 

Všechny potřebné informace najdete na webových stránkách ADAM Audio