Tisková konference s Evou Samkovou

Druhá žena Světového poháru ve snowboardcrossu Eva Samková svolala se svým týmem tiskovou konferenci, která se konala ve středu 23. března 2016 v prostorách kavárny Cafe jedna v Národní galerii.

Na tiskové konferenci se kromě Evy Samkové sešli její trenéři a dva noví manažeři Tomáš Kraus a Jirka Tichý, kteří posílili jejich tým a ulevili Evě od běžných marketingových a obchodních starostí. Kromě jejího zdravotního stavu a problémů s vyskakujícím ramenem, s kterým bude muset podstoupit operaci, byly tématy snowboardcrossové kempy, škola, sponzoři, plány do další sezóny a především bilance v medailích a číslech proběhlé sezóny 2015/2016. Za zmínku určitě stojí Evy získané tři zlaté, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile! K tomu druhé místo v celkovém hodnocení.

PRODANCE byl součástí této tiskové konference a zajistil pro tuto příležitost ozvučení opatřené dvěma aktivními fullrange reproboxy RCF TT2-A na stativech Konig & Meyer 21435 BK. Jako mixpult byl použit 16kanálový digitální mixážní pult s ovládáním z iPadu Mackie DL1608 a dvě bezdrátové sady Sennheiser EW145 s ručními mikrofony MD845.