Tisková konference s Evou Samkovou

Druhá žena Světového poháru ve snowboardcrossu Eva Samková svolala se svým týmem tiskovou konferenci, která se konala ve středu 23. března 2016 v prostorách kavárny Cafe jedna v Národní galerii.

Na tiskové konferenci se kromě Evy Samkové sešli její trenéři a dva noví manažeři Tomáš Kraus a Jirka Tichý, kteří posílili jejich tým a ulevili Evě od běžných marketingových a obchodních starostí. Kromě jejího zdravotního stavu a problémů s vyskakujícím ramenem, s kterým bude muset podstoupit operaci, byly tématy snowboardcrossové kempy, škola, sponzoři, plány do další sezóny a především bilance v medailích a číslech proběhlé sezóny 2015/2016. Za zmínku určitě stojí Evy získané tři zlaté, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile! K tomu druhé místo v celkovém hodnocení.

PRODANCE byl součástí této tiskové konference a zajistil pro tuto příležitost ozvučení opatřené dvěma aktivními fullrange reproboxy RCF TT2-A na stativech Konig & Meyer 21435 BK. Jako mixpult byl použit 16kanálový digitální mixážní pult s ovládáním z iPadu Mackie DL1608 a dvě bezdrátové sady Sennheiser EW145 s ručními mikrofony MD845.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení