Společnost Allen&Heath doplňuje dLive ekosystém

Společnost Allen & Heath představila nové klíčové komponenty pro systém dLive, plně konfigurovatelné síťové kontrolery IP6 a IP8 a rozšiřující karty pro pokročilou síťovou integraci Waves V3 a gigaACE.

Nová generace kontrolérů IP6 a IP8 rozšiřuje flexibilitu systému dLive pro instalace a živé zvučení. Interakce se systémem dLive probíhá pomocí TCP/IP protokolu a lze je díky Ethernetové infrastruktuře zapojit do řetězce s dalšími kontroléry, PC/MAC a zařízeními třetích stran.

IP6 nabízí 6x tlačítkových enkodérů , barevné LCD displeje, 19 programovatelných „softkeys“ a možností adaptéru pro připevnění na mikrofonní stativ. IP8 je vybaven 8 motorizovanými fadery, řadou barevných LCD displejů a 23 programovatelných „softkeys“. Oba kontroléry mohou být konfigurovatelné v šesti vrstvách a umožňují tak přístup k velkému počtu cest. Díky PoE je lze snadno napájet a ovládat jediným CAT5 kabelem, což ocení především systémový integrátoři.

„Dálkové ovladače IP rozšiřují možnosti ovládání celého systému dLive a jsou ideální pro osobní monitoring a pevné instalace, kde je nutné nastavit omezené možnosti ovládání pro běžné uživatele.“ Vysvětluje Nicola Beretta, produktový manager společnosti Allen&Heath. „Tyto kompaktní a multifunkční jednotky mohou být provozovány ve standalone režimu společně s dLive MixRacky a pracují spolehlivě v rámci softwaru dLive Director.“

Síťová karta Waves V3 otevírá výhody komplexní architektury vstupů a výstupů mixážního systému dLive díky 128x128 kanálového zvukového rozhraní se vzorkovací frekvencí 48/96 kHz s přístupem do platformy Waves SoundGrid.

Společně se zpracováním signálu pomocí Waves pluginů a pokročilé signálové distribuce přináší Waves V3 také pohodlný způsob pro nahrávání 128 kanálů do počítače (PC/MAC) pouze přes jeden jediný CAT5 kabel.

Rozšiřující karta GigaAce umožňuje práci s 128x128 kanálovým redundantním propojením s dalším systémem dLive. Bez nutnosti použít počítač mluvíme o plug’n’play řešení pro digitální a ekonomické dělení signálu s neobvykle nízkou latencí.

"Představení těchto nových síťových možností posouvá systém dLive na špičku ve světě technologií pro digitální mixážní systémy.“ Tvrdí Dr. Rob Clark, vedoucí oddělení výzkumu a vývoje společnosti Allen & Heath. „Náš tým momentálně soustředí velké úsilí pro maximální podporu rostoucí komunity uživatelů dLive.“

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení