RCF instalováno v muzeu Luciana Pavarottiho

pavarotti_header_prodance_RCF

Muzeum slavného italského tenora vybaveno systémy RCF

Devět let od smrti „Krále vysokého C“ legendární tenor Luciano Pavarotti stále přitahuje davy fanoušků a následovatelů. Residence a místo posledních dní samotného mistra v italském městě Modena bylo přestavěno a oficiálně inaugurováno na muzeum a tedy permanentní projekt připojující se k dlouhé řadě kulturních a uměleckých památek Itálie.

 

image_gallery (5)
Starověká vila, ležící pár kilometrů od Modeny, byla důležitou součástí tenorova života a je zde uložena obdivuhodná sbírka předmětů, kostýmů a suvenýrů z různých období Pavarottiho kariéry.
Na zdi pokojů, kde Pavarroti strávil poslední roky, jsou promítány nezveřejněné fotografie a video záznamy z Mistrova života. Návšteva villy tak nabízí jedinečnou možnost poznat více z kulturního i lidského dědictví, které zde tenor zanechal.

image_gallery (4)

Kvalita audioystému je klíčovým prvkem muzea. Pro zajištění ozvučení interiéru byl vybrán Willy Gubellini, zvukařský profesionál, který pracoval na všech proslulých charitativních projektech Pavarotti & Friends. Právě pod  jeho dohledem byli do muzea nainstalovány systémy Ayra a Evox.

image_gallery (3)

 " V pokojích kde prezentujeme neuveřejněné nahrávky a klipy z mistrova života používáme dva systémy EVOX 5. Je to kompaktní dvoupásmový systém s pěti 2" drivery a 10" wooferem. V případě nutnosti je celý systém velmi mobilní. Další důležitou vlastností je design celého systému zaměřený na precizní a nezkreslený přednes vokálů, což zaručuje excelentní přednes mistrova díla".

image_gallery_1

"Studiové monitory Ayra jsou nainstalovány do několika pokojů v rámci celého muzea. Jejich umístění je vybráno tak, aby ideálně pokrývaly plochu pokojů avšak byli minimálně vidět. Modely použité při této instalaci jsou Ayra 5 a 4, nejmenší ze série doplněny dvěma aktivními subwoofery Ayra 10. Studiové monitory Ayra mají precizní odezvu napříč frekvenčním spektrem a použité subwoofery rozšířili přednes v oblasti nízkých pásem. Podařilo se nám dosáhnout kvality srovnatelné s nahrávací studiem" zakončil Willy Gubellini.

 

Zaujala Vás značka RCF? Máme skladem novou řadu aktivních reproboxů RCF ART 9

ART 945-A        

ART 935-A      

ART 915-A      

ART 932-A     

ART 912-A   

ART 910-A