RCF HDL50-A v kombinaci s Allen & Heath dLive na Summerland tour!

Před pěti lety se v hlavě zpěváka skupiny Everclear Art - Aelexise zrodila myšlenka Summerlandu. Nostalgické tour alternativních rokových skupin, které v 90tých letech byly na vrcholu hitparád. Tento rok byly hlavní hvězdy Sugar Ray a Everclear spolu s Sponge a Lit.

4th-street-live-summerland-tour-web_1

Turné bylo zahájeno 8. června v zábavním komplexu 4th Street Live, Louisville, Kentucky. Použit byl mixážní pult Allen&Heath dLive a aktivní line array systém RCF HDL50-A 

Zvukový systém z dílen RCF se sestával z 16ti třípásmových modulů HDL50-A line array systému, kde je každý modul osazen dvojicí 12" wooferů, čtyřmi 6" a dvěma 2" kompresními drivery. O přednes nízkých frekvencí se postaralo 8 aktivních subwooferů SUB9007-AS (2x21"). Pro stage monitoring bylo zvoleno 8 aktivních 12" monitorů RCF NX12-SMA.

"Celý aparát zněl naprosto úžasně, pokud v budoucnu přijdu na akci, kde bude použit tento systém bude mi hned jasné, že je vše v pořádku. RCF HDL50-A je přesně to, co jsme potřebovali. Díky softwaru RDNet jsme schopni přesně nastavit systém pro danou aplikaci a v reálném čase monitorovat všechny jeho funkce." Komentoval použití systému HDL50-A Dave Moskowitz, Live production manager zábavního komplexu 4th Street Live.
V případě Summerland tour byl jako hlavní mixážní pult použit nový Allen&Heath dLive, ve kterém se snoubí technologie a výkon - 36 faderů je schopno obsloužit celkem 160x64 kanálů ve vzorkovací kvalitě 96kHz.

 

Tip Prodance: značka RCF představila novou řadu aktivních reproboxů RCF ART 9

ART 945-A       

ART 935-A          

ART 915-A         

ART 932-A       

ART 912-A   

ART 910-A