Reproboxy RCF ART 9-AX - digitální mix a bezdrátová konektivita

Nepřehlédněte zvýhodněné sady s řadou RCF ART 9-AX:
RCF sada ART 910-A + ART 910-AX
RCF sada ART 912-A + ART 912-AX
RCF sada ART 915-A + ART 915-AX

Další zvýhodněné sady RCF ART zde  ... jen do vyprodání zásob!!! 

 

 

header

Legendární "aktivky" RCF nově s integrovaným digitálním mixážním pultem a pokročilým párováním přes protokol Bluetooth®

 

family_rcf_9AX_prodance_1

Aktivní reproboxy RCF ART 9-AX jsou všestranným nástrojem pro libovolné situace, které vyžadují výkonné a flexibilní mobilní ozvučení.

Modely ART 910-AX, ART 912-AX a ART 915-AX.

 

S reproboxy řady ART 9-AX můžete nechat svůj mixážní pult doma.


Připojte své nástroje a mikrofony do předzesilovačů (vč. 48V fantomového napájení) nebo linkových vstupů. Reproboxy ART 9-AX jsou vybaveny integrovaným 6 kanálovým digitálním mixem, ve kterém mimo jiné naleznete kompresor, EQ, reverb a Ducker. 

9AX_displej_prodance

Zadní panel nabízí 2 mikrofonní předzesilovače THAT corporation, linkový stereo AUX vstup, přímý linkový výstup, LR výstup pro stereo aplikace a výstup z crossoveru s továrními presety pro RCF subwoofery.

DSP přináší také banku s presety a celou řadu provozních režimů, které výrazně šetří čas během konfigurace.

subwoofery_RCF_9AX


Připojte subwoofer k fullrange ART 9-AX, vyberte preset a hrajte!

Instantně použitelné tovární presety pro subwoofery RCF umožňují snadné spárování jednotlivých komponent systému v přesném čase a jejich přesnou ekvalizaci.

aplikace_2_rcf_9AX_prodance

Parametry a vzdálená správa v reálném čase - z vašeho mobilního telefonu či tabletu přes aplikaci LiveRemote.

RCF LiveRemote ulehčuje ovládání mixážního pultu v ART 9-AX, ale také jeho DSP, efektů, routingu a nastavení Bluetooth®.
LiveRemote přináší také komplentní správu interní jednotky reproboxu - vyvolávání a ukládání presetů, nastavení hlasitosti, nastavení ekvalizérů, ladění kompletního systému a mnohem více.
Aplikace je dostupná pro Android a iOS telefony a tablety.

reproduktory_art9AX

Špičkové reproduktory Made in Italy

Lehké a účinné drivery RCF platí dnes jako etalon vysoké výkonnosti. Všechny komponenty a měniče v řadě ART 9 jsou navrženy a vyráběny v továrně RCF.
Výškový driver s 1,75'' cívkou a polyamid-kaptonovou membránou je zpěvněna novou technologií lepení a vystužena důmyslným žebrováním. Přepracovaný fázový korektor zvyšuje srozumitelnost přednesu a díky svým vlastnostem optimalizuje párování s basovým reproduktorem.

Design basového měniče přináší stabilitu během vysokých příkon, snižuje zkreslení a vyniká svou účinností v rámci tepelné výměny. Striktní výstupní kontrola v továrně RCF zaručuje nejvyšší jakost všech použitých prvků, testy wooferů pod umělou extrémní zátěží zde trvají okolo 200 hodin. Do aktivek RCF ART-9 se dostanou pouze nejodolnější a nejlepší komponenty.

lidi_RCF

Jeden z nejvýkonnějších aktivních reproboxů s Bluetooth na trhu.

Podpora Class 1 Bluetooth umožňuje bezdrátový přenos stereo a dual mono signálu pro párování s reproboxy řady AX (párovat můžete také pomocí kabelu s konvenčními aktivkami řady ART-9, použité komponenty a zesilovače a ladění jsou stejné u obou řad). Dosah vysílače je až 100 m v otevřeném prostoru.

Modul zesilovače je o 50% výkonější než u předchozích řad a přináší tak dostatečný headroom s přesnou reprodukcí transientů, rychlým nástupem (attack) a nízkou tepelnou ztrátou.

Energetická účinnost systému umožnila vynechat v konstrukci zesilovače ventilátory, tepelná výměna probíhá pasivně přes hliníkový panel na zadní straně modulu. Zesilovač a kompletní elektronika s DSP jsou pevně uchyceny na vnitřní rám skeletu reproboxu a dohromady tvoří konstrukčně robustní celek. Vstupní obvody se vyznačují nízkým harmonickým zkreslením a jednotlivé měniče chrání pokročilý limitér, který zachovává skutečný charakter vstupního signálu u všech úrovní hlasitosti. Veškeré zesilovače řady ART 9 splňují bezpečnostní normu EN62368-1 a mají spínané zdroje, reprobox má i proto velice nízkou hmotnost.

 

TRW_zvukovod_prodance_RCF

Klíčovým prvkem reproboxů RCF ART 9 je zvukovod True Resistive Waveguide, který je výsledkem vývoje ventilačních portů u měničů a jednotlivých bassreflexových nátrubků měřením technologii FEA (Finite Element Analysis) v anechoických komorách RCF. Díky DSP processingu FiRPHASE, nového tvaru a umístěním bassreflexových portů se měnič chová jako jediný a ideální zdroj vyzařování pro ideální zvukový obraz. TRW zvukovod díky výše zmíněnému processingu dosahuje téměř ideálních vlastností bez nechtěných resonancí a zkreslení ve zkreslení ve vyšších frekvenčních pásmech, které je typické pro standardní zvukovody. Díky asymetrickému tvaru dosahuje reprobox širokého pokrytí a rozšířeného stereo pole.

 

Akční zvýhodněné sady RCF ART.   Jen do vyprodání zásob!!!