RCF ART 910-AX

Kód: 356167
Novinka Sleva za více kusů
Značka: RCF
21 990 Kč / ks 18 173,55 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
12.12.2022
aktivní fullrange, výkon: 1050/2100 W, osazení 10"(2,5"v.c.) + 1"(1,75"v.c.), 100 x 60°, digi. mix, Bluetooth, 15,8 kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

RCF ART 910-AX

Aktivní reprobox RCF ART 910-AX představuje mistrně navržený nástroj s vynikajícími zvukovými vlastnostmi pro intenzivní a flexibilní použití na vašich eventech. Kombinace 1,75‘‘ kompresního driveru, 10‘‘ basového reproduktoru, dvoukanálového zesilovače (1050 W RMS, 2100 W peak), zvukovodu True Resistive Waveguide s konstantní směrovostí reprobox dosahuje koherentního pokrytí v oblasti 100° x 60° a přináší zde akustický tlak až 130 dB. Reprobox využívá DSP processing FiRPHASE a Bass Motion Control (BMC), perfektně naladěný pro každý model z řady zvlášť.
S reproboxem řady ART 9-AX můžete nechat svůj mixážní pult doma, na zadním panelu naleznete 2 mikrofonní předzesilovače THAT corporation, linkový stereo AUX vstup, přímý linkový výstup, LR výstup pro stereo aplikace a výstup z crossoveru s továrními presety pro RCF subwoofery.
DSP reproboxu přináší celou řadu nastavitelných parametrů (např. EQ, zpoždění) a je vybavené různými provozními režimy: samostatně, v páru s dalšími reproboxy nebo se subwoofery – to vše s kabelem nebo bezdrátově přes protokol Bluetooth. Všechny funkce a parametry jsou dostupné jak na dotykovém 2,4 dotykovém barevném displeji tak v mobilní aplikaci, která je podporována operačními systémy iOS a Android.

Vlastnosti:
• Vestavěný 6 kanálový digitální mixážní pult
• Pokročilé uživatelské rozhraní s dotykovým panelem a dálkovou správou
• HF: 1,0'' driver s 1,75'' cívkou
• LF: 10" woofer s 2,5'' cívkou
• Zvukovod True Resistive Waveguide
• Vyzařovací úhel: 100°x60°
•Frekvenční rozsah: 50 Hz ÷ 20000 Hz
• Max. SPL: 130 dB
• 1050 W RMS / 2100 W Peak Class D zesilovač, bi-amp
• Dvojitý kombinovaný XLR/Jack preamp s 48V fantomovým napájením
• Linkový 3,5 mm stereo jack aux in
• Bluetooth stereo vstup s párovacím režimem pro druhý reprobox
• DSP s FiRPHASE a Bass Motion Control

Doplňkové parametry

Kategorie: Fullrange reproboxy
Záruka: 24
Hmotnost: 15.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma RCF byla založena v roce 1949 skupinou italských inženýrů v oboru elektroakustiky s jednoduchou vizí: s nasazením technické inovace, kontroly kvality a pozornosti pro detail vytvořit audio produkty, které poskytnou nejlepší možné vlastnosti v rámci daného segmentu trhu.

Firma začala výrobou mikrofonů, zesilovačů a dalších produktů pro ozvučení veřejného prostoru. V 50. a 60. letech se firma RCF profilovala jako OEM výrobce elektroakustických měničů a v půli 60. let byla prvním evropským provozovatelem rozsáhlého vývojového centra specializovaného na elektroakustické měniče.

Od té doby se RCF pohybuje na špici v oblasti vývoje a výroby elektroakustických měničů a jako dodavatel basových, středových a tlakových měničů nejprestižnějším světovým výrobcům profesionálních reproboxů.

Současně s rozvojem technologie elektroakustických měničů firma expandovala i do oblasti reproduktorů, zesilovačů a další elektroniky pro veřejné ozvučení. Tyto produkty byly prodávány samostatně i jako součást systémových řešení pro letiště, hotely, školy, nádraží, továrny a další veřejné objekty vyžadující distribuci hlášení nebo hudební kulisy. Tento segment nadále zůstává důležitou součástí aktivit firmy RCF.

S expertízou v oblasti elektroakustických měničů a veřejného ozvučení bylo jen otázkou času, kdy RCF začne vyrábět výkonné profesionální reproboxy pro hudební průmysl. Došlo k tomu v průběhu 80. let.

V roce 1996 firma uvedla na trh aktivní profesionální plastové reproboxy řady ART. Technologie, kterou v té d obě používala jen hrstka výrobců na světě, okamžitě udělala z RCF globálního hráče na poli profesionálních reproboxů.
Rokem 2004 začíná pro RCF nová éra znamenaná dalšími investicemi do výzkumu a vývoje a obnoveným důrazem na výrobu v Itálii. Od té doby firma každoročně vyvine, vyrobí a uvede na trh značné množství nových produktů. Výsadní místo mezi nimi zaujímá řada TT+ High Definition Touring and Theatre Series, která za svůj úspěch vděčí spojení inovativních zesilovačů vybavených DSP a prvotřídní technologií elektroakustických měničů.