Powersoft a Void Acoustics v mexickém klubu Grill

Powersoft_Void_Header

V srdci mexického hlavního města Gunajuato city se již 29 let nachází slavný klub Grill, který zde patří k nejvyhledávanějším podnikům.

Vysoká návštěvnost exponenciálně zvyšuje nároky na osvětlení a ozvučení. Díky vřelému vztahu mexického distributora značky Powersoft, firmy Audio Acústica, a majitelů klubu Grill bylo možné na základě kladných referencí navrhnout optimální řešení pro náročné prostředí podniku.

Díky četným cestám do zahraničí a návštěvě klubu Main Room v Mexico city bylo rozhodnuto o reproboxech Void Acoustic ve spojení se zesilovači Powersoft. Po téměř patnácti letech takto došlo k renovaci původního klubového systému.

Montáž systému byla realizována ve dvou fázích, instalace kabeláže a vestavba rackových skříní byla realizována techniky klubu. Umístění reproboxů, měření a následná konfigurace presetů probíhala pod taktovkou školených odborníků z firmy Audio Acústica.

Nový klubový PA systém je složen z reproboxů značky Void: 4 x Air Motion, 8 x Stasys Xair, 7 x Air Vantage, 2 x Stasys XV2s, 4 x AirTen and 6 x Stasys 118s. O napájení se starají zesilovače: 2 x Void Bias V9 (Powersoft K20) 2 x Bias VQ plus (Powersoft M50Q DSP) 2 x Powersoft M30D, 3 x Powersoft M50Q a jeden Powersoft K10.

„Po důsledném zohlednění parametrů jednotlivých reproboxů jsme došli k závěru, že pouze zesilovače Powersoft nabízí dostatečný výkon pro celý distribuovaný systém.“ Vysvětluje Mario Alberto Zaragoza, odborný garant společnosti Audi Acústica y Electrónica.

„Používáme zesilovače Powersoft M Series například pro odposlechy a nazvučení jedné menší místnosti reproboxy Air Ten, současně také pro střední pásmo s reproboxy Air Vantage. Výsledkem je samozřejmě vysoká spokojenost klienta, která zcela překonala jeho očekávání.“