Powersoft a Void Acoustics v mexickém klubu Grill

Powersoft_Void_Header

V srdci mexického hlavního města Gunajuato city se již 29 let nachází slavný klub Grill, který zde patří k nejvyhledávanějším podnikům.

Vysoká návštěvnost exponenciálně zvyšuje nároky na osvětlení a ozvučení. Díky vřelému vztahu mexického distributora značky Powersoft, firmy Audio Acústica, a majitelů klubu Grill bylo možné na základě kladných referencí navrhnout optimální řešení pro náročné prostředí podniku.

Díky četným cestám do zahraničí a návštěvě klubu Main Room v Mexico city bylo rozhodnuto o reproboxech Void Acoustic ve spojení se zesilovači Powersoft. Po téměř patnácti letech takto došlo k renovaci původního klubového systému.

Montáž systému byla realizována ve dvou fázích, instalace kabeláže a vestavba rackových skříní byla realizována techniky klubu. Umístění reproboxů, měření a následná konfigurace presetů probíhala pod taktovkou školených odborníků z firmy Audio Acústica.

Nový klubový PA systém je složen z reproboxů značky Void: 4 x Air Motion, 8 x Stasys Xair, 7 x Air Vantage, 2 x Stasys XV2s, 4 x AirTen and 6 x Stasys 118s. O napájení se starají zesilovače: 2 x Void Bias V9 (Powersoft K20) 2 x Bias VQ plus (Powersoft M50Q DSP) 2 x Powersoft M30D, 3 x Powersoft M50Q a jeden Powersoft K10.

„Po důsledném zohlednění parametrů jednotlivých reproboxů jsme došli k závěru, že pouze zesilovače Powersoft nabízí dostatečný výkon pro celý distribuovaný systém.“ Vysvětluje Mario Alberto Zaragoza, odborný garant společnosti Audi Acústica y Electrónica.

„Používáme zesilovače Powersoft M Series například pro odposlechy a nazvučení jedné menší místnosti reproboxy Air Ten, současně také pro střední pásmo s reproboxy Air Vantage. Výsledkem je samozřejmě vysoká spokojenost klienta, která zcela překonala jeho očekávání.“

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení