Paul Stennett a Mackie

Baskytarový virtuóz Paul "Pablo" Stennett ví, co obnáší být nejlepší. Vítěz několika cen Grammy, který si získal uznání jako producent, skladatel a profesionální muzikant, spolupracoval s tak různorodou plejádou uměleckých osobností, jako jsou Ziggy Marley, Willie Nelson, Raphael Saadiq, Chaka Chan, Diana King, Pink nebo Jimmy Cliff. Jeho reputace se opírá, mimo jiné, o kvalitní zvuk, který byl také důvodem volby digitálního mixpultu Mackie DL32R.

"Vždycky jsem měl rád produkty Mackie a moje studio je na zařízeních Mackie postaveno. Kvalita zvuku Mackie je stále vynikající. 32-kanálový 8-sběrnicový analogový pult Mackie používám již 20 let a za tuto dobu odvedl neuvěřitelné množství hodně dobré práce. Ale teď jsem přešel na digitál DL32R a jsem ještě šťastnější. Má všechny funkce, které potřebuji, a výborný zvuk. Vše ve studiu je zapojeno do tohoto mixpultu, včetně keyboardů, externích zařízení a počítače sloužícího jako DAW. Z pultu je audio posíláno do signálového distributoru Mackie Big Knob, který napájí studiové monitory Mackie. DL32R ovládám z iPadu pomocí aplikace Master Fader. Celý sound systém je tedy Mackie - od začátku do konce. " 

Kromě práce s významnými umělci, skládá Stennett hudbu k filmům, divadelním produkcím a videohrám. Veškeré zvukové úpravy provádí pomocí mixpultu DL32R. "DL32R je jádrem všeho, co jsem vyprodukoval. Mohu přehrávat skupinu nástrojů, přimíchat k nim živé nástroje, poslat je do počítače, přidat virtuální nástroje a vše míchat pomocí DL32R. Často ve studiu snímám bicí. Znějí z DL32R naprosto autenticky, bez jakéhokoliv zkreslení nebo změny barvy zvuku.

I když byl dlouho zvyklý pracovat s fyzickými fadery, míchání na iPadu jej velmi uspokojuje. "Aplikace Master Fader je úžasná a přechod na práci s dotekovým displejem mi velmi usnadnila", tvrdí Paul.

Dlouholetý fanoušek baskytarového zesilovače Ampeg SVT-4PRO a baskytarových komb PN-410HLF a PN-115HLF, Stennett v posledních letech nahrává a vystupuje hlavně s kapelou jamajského muzikanta Ziggy Marleye. Nezahálí ani se svými studiovými projekty. "Právě teď hodně skládám hudbu ke hrám na Sony Playstationu, kde využívám pult DL32R na všechno. Vím, že se na něj můžu zcela spolehnout, stejně jako jsem se doposud vždy mohl spolehnout na jakékoliv zařízení Mackie."