Nové aktivní reproboxy české značky Megaton

megaton_texture(1)

Česká značka Megaton si pro své reproboxy pečlivě vybírá profesionální reproduktory těch nejvýznamnějších světových značek jako B&C Speakers a RCF. Myšlenka rozšíření tradičního výrobního sortimentu o aktivní reproboxy není nová, s její implementací ale Megaton dlouho váhal, neboť nebylo myslitelné k uznávaným reproduktorům nejvyšších modelových řad prestižních výrobců použít integrované zesilovače s DSP, které by nepocházely od stejně prestižního výrobce. S dostupností výkonových modulů Powersoft dostal projekt aktivních reproboxů Megaton konkrétní rozměry, které posléze vyústily v konkrétní produkty. Stejně prvotřídní, jako jejich pasivní i aktivní komponenty.

npm-152-megaton-article

Vysokou kvalitu přednesu garantují zesilovače Powersoft v kombinaci se špičkovými reproduktory B&C speakers. Udávaných 1400W je skutečný RMS výkon.

Zvukově a výkonově nekompromisní HF zesilovač je spojen s nejnovějším prémiovým driverem s celotitanovou membránou, 2,5" CCAW cívkou a silným neodymovým magnetem. Kmitočtovým rozsahem do 22kHz je kvalitou přednesu vysokých kmitočtů plně srovnatelný s 1" driverem. Bohatě dimenzovaný výkon LF zesilovače převádí na akustický tlak špičkový basový 15" reproduktor se silným neodymovým magnetem a Xmax 8mm. Basreflex velkého průřezu zajišťuje přesnou a plně lineární reprodukci mohutného a dynamického basu i při plném vybuzení.
Mimořádně propracované DSP umožňuje uživateli vybírat ze 4 presetů přímo přepnutím tlačítka na zadním panelu (flat, live, reprodukovaná hudba, monitor), přičemž detailnější optimalizaci je možné provést pomocí SW Armonia a USB rozhraní které umožňuje uživatelský přístup do DSP. Díky důmyslným PEAK a frekvenčně závislým RMS limiterům je zajištěn bezpečný provoz a maximální výkon i v limitních provozních stavech.

 

NP118_article(1)

Vysokou kvalitu zvuku také zaručují zesilovače Powersoft v kombinaci s reproduktorem RCF Precision – což je kombinace využívaná v podstatně vyšší cenové kategorii. Udávaný výkon zesilovače 1200 W je skutečný RMS, při uvedení výkonu „music“ či „PGM“ jak je běžně zvykem, by byla jeho hodnota 2400 W. Díky důmyslným PEAK a frekvenčně závislým RMS limiterům je zajištěn bezpečný provoz a maximální výkon i v limitních provozních stavech. 18“ reproduktor je vybaven 4“ cívkou s dvojitým vinutím, mechanickou stabilitu zajišťuje zpevněná membrána s dvojitým silikonovým spiderem a tripple-roll závěsem. Basreflex dostatečného průřezu je důsledně zaoblený na koncích pro minimum parazitních turbulencí. 4 presety snadno přepínatelné tlačítkem na zadním panelu dovolují rychlý výběr vhodného nastavení včetně módu „cardio“. Detailnější optimalizaci nabízí uživatelský přístup do DSP pomocí SW Armonia prostřednictvím standardního USB rozhraní.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení