Nová DJ konzole Denon DJ MC7000

MC7000_PRODANCE_BANNER

Denon DJ představuje další novou konzoli!
Denon DJ MC7000 je profesionální DJ konzole s nativní podporou software Serato DJ. Díky osazení dvěma USB porty lze MC7000 používat s dvěma PC současně a zásadně tak usnadnit střídání DJs, případně B2B sety . V kombinaci s legendární spolehlivostí výrobků firmy Denon a vysoce kvalitní 24-bit zvukovou kartou se z MC7000 stává nový standard pro mobilní DJe. Třešničkou na dortu je pak softwarový balík obsahující 3 balíčky pro Serato DJ (Pitch ‘n Time, Flip and Video), které rozšíří možnosti využití softwaru Serato DJ až na maximum.

MC7000_Hero_HighRes_8x10

Pro ještě větší přehled během mixování jsou dva 6" talíře s dotykovou vrchní plochou "obkrouženy" LED prstencem, který poskytuje zpětnou vazbu ohledně manipulace se skladbou. Exluzivní novinkou je přítomnost funkce Key Matching, která zmáčknutím jediného tlačítka vyrovná tóninu přehrávaných skladeb. Další nespornou výhodou je kompatibilita se Serato DVS pack a umožňuje tak konzoli používat i DJům, kteří nedají dopustit na práci s CD playery či  gramofony.

Denon-DJ-mc7000-back

MC7000 lze samozřejmě používat i jako běžný mixážní pult, k dispozici jsou 4 phono/line vstupy pro použití jak s digitálními tak analogovými přehrávači.

 

 

Zaujaly Vás produkty od DENON DJ? Podívejte se na celou DENON DJ nabídku ZDE

Nebo na nejprodávanější produkty od DENON DJ:

DENON DJ LC6000 PRIME

DENON DJ PRIME 4