Finále CZ & SK kola DMC World DJ Championship zná svého vítěze!

DMC_CZ_HEADER_PRODANCE(1)

V neděli 11.9.2016 se v Brandýském kině odehrálo československé finále DMC WORLD DJ CHAMPIONSHIP.
Brandýs nad Labem se stal dějištěm finálového klání československého kola DMC WORLD DJ CHAMPIONSHIP 2016. Do finále se probojovali 4 Djs, jmenovitě DJ Friky - člen legendárního Trouble teamu (3. místo DMC World team), zástupce slovenského technického Djingu - DJ Lucco, vicechampion HHG 2016 a stále se zlepšující talent DJ Milk a v neposlední řadě obhájce loňského prvenství DJ FLUX.

 

V odborné porotě zasedli DJane Supet (finalistka světového kola DMC online), DJ Arsen (finalista světového kola ITF) a porotě předsedal DJ FIVE - IDA vice world champion. Celou akcí provázel Milan Hrůza, zakladatel firmy PRODANCE, dlouholetý mentor a fanoušek DMC.

Každý z účastníků měl na předvední svých schopností 6 minut. Po představení všech soutěžících si porota vzala čas na rozmyšlenou a vyhlásila výsledky. Na 4. místě se umístil DJ Milk, 3. místo obsadil DJ Lucco, na druhém místě se umístil DJ Friky a loňské prvenství obhájil DJ FLUX.

 

Vrcholem celého večera byla exhibice DJského dua DJ Five & DJ Arsen aka Questablist DJ Crew.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení