Naskladnili jsme nový aktivní koaxiální pódiový monitor RCF TT45-CXA

rcf-tt-45CXA(1)

TT45-CXA je nový vysoce efektivní fullrange monitor symetrické konstrukce z dílny italského výrobce RCF. TT45-CXA představuje naprostou špičku v široké nabídce oblíbených aktivních monitorů. Má vyrovnanou frekvenční odezvu, a poskytuje rovnoměrné pokrytí mimořádně silným akustickým tlakem.

Pódiový monitor TT45-CXA je svou konstrukcí ideální pro velké scény a poskytuje mimořádnou dynamiku pro ty největší události a koncerty. Vyhoví i nejnáročnějším profesionálům z oboru.
Reprobox používá dva středobasové 10“ reproduktory v symetrickém uspořádání spolu s driverem poháněným 4“ cívkou na neobvykle rozměrném zvukovodu. Díky zmíněnému osazení prémiovými komponenty může využít výhod mimořádně nízké dělící frekvence 600Hz.

Modul extrémně výkonného zesilovače poskytuje 2200W RMS a je vybaven 32bit 48kHZ DSP jednotkou s osmi na panelu volitelnými presety a plnou integrací protokolu RDNet, který umožňuje komplexní dálkové ovládání, monitoring stavu i uživatelské zásahy do nastavení DSP.

Všestrannost reproboxu přesahuje vlastnosti klasického wedge monitoru. Spodní strana je opatřena přírubou pro stativ (použití jako sidefill) a závěsné body umožňují reprobox zavěsit pro vykrývací aplikace.

Nová řada aktivních reproboxů RCF ART 9

Značka RCF představila nástupce jejich legendárních reproboxů ART - ART 9:

ART 945-A           

ART 935-A      

ART 915-A 

ART 932-A  

ART 912-A     

ART 910-A