Naskladnili jsme novinku RCF NX-L 44 A

Naskladnili jsme nový reprobox značky RCF, model NX L44-A, který pokračuje v odkazu NX L24 –A. V kostce se jedná o štíhlou variantu vůči objemnému, klasickému konceptu 15'' + 2'' který zabírá mnoho místa jak při transportu tak při samotné aplikaci.

NX L44-A je vybaven třemi 10'' reproduktory, spodní měnič dosahuje až 45 Hz a umožňuje tak používání jako plnohodnotný Fullrange reprobox. O vyšší pásma se zde stará neobvyklý kompresní driver s 3'' cívkou a speciálním asymetrickým zvukovodem, který vytváří téměř lineární charakteristiku zvuku (point source). Přímo pod výškovým driverem dochází k rozšíření o 30° pro vyváženější nearfield přednes a nahoře naopak najdeme omezení na 5° pro pokrytí delších vzdáleností. Konstrukce takto umožňuje soustředit celkový výkon a energii a „posílat“ ji dále do prostoru.

Jedná se o aktivní box "poháněný" digitálním dvoukanálovým zesilovačem v bi-amp režimu o souhrném výkonu 1400 W (peak). Samozřejmostí je také vybavení DSP modulem zajištujícím přirozenou reprodukci a ochranu reproduktorů. Reprobox je navržen pouze pro použití ve vertikální poloze.

Profesionálové jistě znají zvučení typických městských slavností, kde pro konvenční Line Array systém není prostor a zároveň použití běžných reproboxů není dostačující z důvodu krátkého dosahu. NX L44-A lze snadno zavěsit nebo postavit a v kombinaci s třemi aktivními subwoofery osazených 18'' reproduktory získáme opravdu výkonný systém s efektivním pokrytím.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení