NAMM Show 2016

Za necelé dva týdny propukne v Kalifornii, konkrétně ve městě Anaheim, již tradiční lednový veletrh NAMM show. Jedná se o jeden ze dvojice největších veletrhů v branži, jeho evropský „bratr“ Music Messe otevírá své brány 7. dubna v německém Frankfurtu.

Po založení již v roce 1901 jako Národní Asociace obchodníků s hudebninami (National Association of Music Merchants) se celý projekt rozrostl na mezinárodní asociaci komerčních společností, distributorů, přidružených asociací a samozřejmě výrobců.


NAMM show každoročně přiláká velké množství slavných osobností ze světa hudby, kteří zde často prezentují pod záštitou vystavujících výrobců své vlastní „signature“ produkty, otevírají se zde možnosti pro velice podnětnou interakci mezi profesionály. Otevřeno je pouze pro domácí a mezinárodní distributory, maloobchodní prodejce a vybrané novináře. Svým celkovým konceptem představuje jedno velké hřiště pro prezentace produktů, plánování obchodních strategií pro dalších 6 až 12 měsíců a ostatní meetingy.     

Každý rok je zde odhaleno velké množství nových produktů a i letos jsme velice zvědavý, jaké technologické inovace a novinky veletrh přinese.

 

Tomáš Haberland, PRODANCE

Oficiální stránky NAMM Show 2016

Oficiální stránky Music Messe 2016