Instalace procesorů iDR a mixážního systému GLD v nové univerzitní budově v Koreji

Digitální signálové procesory iDR-8 a mixážní systém GLD-112 výrobce Allen&Heath byly nově nainstalovány v právě dokončované budově Inha University v městě Incheon v Jižní Koreji.

Univerzita založená v roce 1954, známá svými inženýrskými programy, oslavila 60. výročí své existence výstavbou budovy, která bude dokončena v únoru 2016 při investičních nákladech téměř 38 milionů dolarů. Nová budova má celkem 16 podlaží, která obsahují sály, učebny, laboratoře a kanceláře.

Mixpult GLD-112 je spolu s dálkově ovládaným mixrackem AR2412 instalován v hlavním auditoriu v přízemí, kde budou probíhat konference, nejrůznější prezentace i živá vystoupení.

"Univerzita nemá pro auditorium vyhrazeného zvukaře, takže jsme potřebovali pult, který lze jednoduše nastavit a je snadno použitelný pro personál daných akcí. GLD byl vybrán především pro jednoduchou nastavitelnost presetů a výběr scén" říká Kim Gyeongeon ze společnosti Daeyoung Media Technology, která má na starost AV techniku v objektu.

V 10 přednáškových sálech a 2 laboratorních místnostech je pak instalováno celkem 12 digitálních signálových procesorů iDR-8 spolu s 12 dálkovými ovladači PL-6, které budou zajišťovat úpravu a distribuci zvuku.

Každá posluchárna je vybavena nejmodernější technikou, včetně inteligentního pultíku s možností přenosu poznámek načrtnutých dotykovým perem na velkou nástěnnou obrazovku a možnosti efektivního využívání nejrůznějších výukových multimediálních souborů z vestavěného PC. Procesory iDr zpracovávají veškeré audio signály zvukového systému, jehož součástí jsou mimo jiné připojené drátové i bezdrátové mikrofony, PC jako zdroj digitálního audia, CD přehrávače aj.

"Zařízení Allen&Heath řady iDR umožňují uživateli snadno ovládat celý integrovaný audio mixážní systém. Procesor iDR-8 lze umístit mimo dohled a klíčové parametry pohodlně řídit pomocí ovládacích panelů PL-6 vybavených tahovými potenciometry“ vysvětluje pan Kim.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení