DSP technologie v monitorech ADAM Audio A Series

A_series_dsp_prodance

A CONTROL
Za veškerými pokročilými vlastnostmi studiových monitorů ADAM Audio nové řady A stojí výkonné DSP (miniaturní počítač, který ovládá signální cestu s EQ, limitery, dělící frekvencí a dalšími parametry), jehož vybrané funkce a parametry jsou dostupné skrze software A control, kterou stáhnete v zákaznické zóně MyADAM během registrace vašich studiových monitorů. Registrace slouží také k prodloužení standardní záruční doby ze dvou do pěti let.

 

 Ovládání v reálném čase

Zadní panel každého reproboxu A series přináší různé možnosti ekvalizace a ladění, zadní panel je však ve většině případů nedostupný z poslechové pozice. Díky aplikaci A Control je možné zmíněné parametry nastavit z pohodlí vašeho křesla.

Nastavení pro pokročilé

Pro některé uživatelé je zadní panel příliš jednoduchý. A Control otevírá přístup k šesti pásmům parametrické ekvalizace a horní a spodní propusti. U každého z filtrů můžete konfigurovat zisk, Q a frekvenci.

Integrace Sonarworks

A Control podporuje technologii Sonarworks, lotyšského lídra v oblasti kalibračních technologií´pro studiové monitory a sluchátka. Monitory A Series využívají stejné filtry jako SoundID Reference, jehož výsledky můžete importovat přímo do DSP reproboxu. Díky tomu nemusíte mít zapnutou VST instanci SoundID Reference a slyšíte tak kalibrovaný zvuk vždy a nezávisle na procesech v počítači.
Více k nastavení kalibrace Sonarworks se dozvíte ve videu ZDE, pro podrobné informace o technologii Sonarworks navštivte web www.sonarworks.com

Nyní software Sonarworks naleznete také v nové řadě studiových monitorů ADAM Audio A do které patří reproboxy: A4VA77HA7VA8H SPEAKER AA8H SPEAKER B