Denon DS1

Víc než jste čekali…


DS1 je průlomový audio interface pro použití systému Serato Noise Map , který umožňuje využívat výhod digitálních médií při zachování autentického pocitu míchání z gramofonů či CD playerů. Díky plné integraci se softwarem Serato DJ je instalace a samotné zprovoznění velmi snadné, stačí jen zapojit a hrát. Samozřejmostí u značky Denon je vysoká kvalita zvukového výstupu a ani toto zařízení není výjimkou.
Srdcem DS1 je dvousměrný audio interface vybavený dvěma páry RCA stereo vstupů pro připojení gramofonů či CD přehrávačů. Celý systém funguje velmi jednoduše. Jakmile začne DJ manipulovat s vinylem nebo CD přehrávačem je signál NoiseMap interpretován zvukovou kartou a přenesen do PC, kde v reálném čase zobrazuje přesně stejný pohyb přímo na display a zároveň zvuková karta dodává odpovídající výstup do mixážního pultu a to vše bez pozorovatelné latence.
Výstup signálu je distribuován ve studiové 24-bit kvalitě dvojicí RCA stereo výstupů.

                        

Denon DS1 je menší než většina smartphonů, což z něj dělá ideálního společníka pro mobilní DJe. Robustní celokovová konstrukce snadno odolá všem nástrahám při transportu i vlastní produkci. Díky napájení prostřednictvím USB portu není nutný přídavný napájecí zdroj. Vstupy lze přepínat mezi phono/CD a k dispozici je samozřejmě i zemnící šroub pro použití s gramofony.
Precizní zpracování, spolehlivý tracking, čistý zvuk a minimální velikost i hmotnost dělají z DS1 přelomový nástroj pro pravé Dje. Ať už DS1 budete používat v kombinaci s gramofony nebo CD playery, vždy přinese skvělý požitek z hraní kdykoliv a kdekoliv.