Avantis solo - Velký malý pult

avantis_header

Společnost Allen&Heath představuje Avantis solo, dalšího člena ve své rodině škálovatelných 96 kHz digitálních mixážních systémů.

Avantis Solo komprimuje veškerou sílu systému Avantis do výkonného balení s jednou obrazovkou. Avantis Solo se díky FPGA XCVI jádru může pochlubit 64 vstupními kanály a 42 konfigurovatelnými sběrnicemi, emulací efektů na studiové úrovni z vlajkové lodi dLive (prostřednictvím volitelného upgradu dPack) a SLink porty, které propojují Avantis Solo s nabídkou expandérů (Everything I/O). Vše je uloženo odolném a přesto lehkém celo-kovovém šasi.

avantis_solo_prodance

Avantis je třetí řadou mixážních systémů Allen&Heath, které využívají ohromný výkon XCVI jádra se vzorkovací frekvencí 96 kHz a využívá proměnlivou hloubku bitů pro maximální přesnost, výkon šumu a nabízí nadstandardně nízkou latenci 0,7 ms. Systém Avantis přináší paralelní virtuální zpracování signálu s kapacitou 64 konfigurovatelných sběrnic s fázově koherentními výstupy.

XCVI podporuje DEEP processing, který umožňuje vkládání emulací efektů, procesorů a kompresorů do signálové cesty.

mixracky_avantis

Snadné rozšíření s Everything I/O

Avantis Solo je kompaktní, ale vysoce flexibilní systém. Díky integrovanému SLink portu umožňuje připojení k široké nabídce expandérů Allen&Heath, zatímco dva velké sloty pro I/O karty podporují rozhraní MADI, Dante a Waves pro celou řadu dalších možností nahrávání a integrace.

Pro lepší ovládání v rámci instalací a osobního monitoringu je možné k systému Avantis připojit IP dálkové ovladače, využítt aplikaci MixPad, kontrolérů vlastního výběru nebo ovladače řady ME.

 ovladani_avantis_prodance

Continuity UI rozhraní - Dotkněte se celkového zvukového obrazu

continuity_AH_prodance_avantis_solo

Uživatelské rozhraní Continuity UI vám umožňuje vidět a okamžitě interagovat s tím, co je důležité, umožňuje bezproblémové propojení mezi fyzickými ovládacími prvky a ostrým 1080p Full-HD displejem. Otočné ovládací prvky jednotlivých kanálů vám umožní pracovat s úrovněmi a parametrem pan, poté stačí jediným stiskem tlačítka dynamicky složit displej a zobrazit parametry ekvalizéru nebo kompresoru.. Avantis Solo disponuje záložkou FastGrab na pravé straně obrazovky, která vám poskytuje okamžitý přístup ke klíčovým volitelným parametrům, jako jsou odposlechové cesty (aux), ekvalizéry, kompresory a efekty na aktuálně vybraném kanálu. Celý systém je nastaven tak, aby dynamicky zobrazoval informace, které potřebujete v každém okamžiku, a umožnil vše ergonomický ovládat.

dpack

Získejte dLive-style processing s balíčkem dPack
Avantis Solo je hned po vybalení vybavený efektivními nástroji, které s lehkostí uspokojí požadavky většiny uživatelů. Chcete-li více možností, můžete upgradovat svou konzoli s Avantis dPack a získáte další zpracování od vlajkové lodi dLive od Allen & Heath, včetně Dyn8 (až 16 instancí), DEEP kompresorů a lampového předzesilovače. A co je nejdůležitější, všechny budoucí aktualizace dPack budou automaticky zahrnuty, navždy a zdarma.

Kovové šasi
Avantis Solo je zasazen do odolného kovového „trubkového“ exoskeletu, který se snadno spojuje s praktickou a pevnou vnější konstrukcí a zároveň vyniká elegantním průmyslovým designem.

Dante, Waves a další…

Dvě další I/O porty umožňují Avantis Solo využívat celou škálu aktuálních volitelných karet dLive, včetně Dante (64x64 a 128x128), Waves, gigaACE, MADI a další, což rozšiřuje možnosti pro integrování systému, digitální dělení cest, nahrávání a propojení s Dante. Pokud jde o lokální I/O, Avantis je dobře vybaven 6 analogovými XLR vstupy, 6 analogovými XLR výstupy a AES (1x Stereo In, 1x Stereo Out).

12x efektová jednotka RackExtra

Allen & Heath si zaslouží uznání za vytváření efektových emulací, které jsou srovnatelné s těmi nejlepšími plug-iny třetích stran, ale bez souvisejících problémů s kompatibilitou. Avantis má 12 efektových jednotek (ve stereu) a obsahuje uznávanou knihovnu emulací RackExtra, která je plná legendárních klasických reverbů, gated reverbů, delay, modulátorů a dalších. Všechny efekty mají samostatné stereo returny, takže nemusíte plýtvat vstupními kanály.

 IO_avantis2

Vlastnosti:
plnohodnotný Avantis, stejné zpracování a specifikace jako jeho velký bratr
I/O a konektivita
SLink port pro připojení k expandérům Remote I/O a systému ME Personal Mixing
2 I/O porty s kapacitou až 128x128 při 96 kHz – pro volitelné karty včetně Dante, MADI a gigaACE
6 analogových XLR vstupů / 6 analogových XLR výstupů
1 stereo AES vstup / 1 stereo AES výstup

Soubor nástrojů pro software
RF integrace s Shure a Sennheiser
AMM
A&H Next-Gen RTA nástroje

Vlastní ovládání
MixPad / OneMix
IP ovladače

Plný seznam funkcí (tučně, kde se liší od Avantis Dual Screen):
• 96kanálový / 42busový digitální mixážní pult s vzorkováním 96 kHz
• FPGA jádro XCVI s ultra-nízkou latencí (0,7 ms)
• Plně konfigurovatelná architektura mixové sběrnice
• Super-odolné, kovové šasi
• Continuity UI bezproblémově spojuje fyzická a dotyková ovládací zařízení pro nejrychlejší a nejintuitivnější práci
• Možnost rozšíření dPack přidává část dLive processingu, včetně 16x Dyn8, plus nulovou latenci pro DEEP kompresory a lampový předzesilovač na každém kanálu
• 12 slotů RackExtra FX se samostatnými stereo returny
• 16 DCA
Jedna 15,6" Full HD kapacitní dotyková obrazovka s gesty
• AMM (Automatic Mic Mixer) až 64 kanálů na 1, 2 nebo 4 zóny
• Plně přiřaditelné rozložení
72 faderů (12 faderů, 6 vrstev) s volitelnou hlavní sekcí
• Port SLink pro připojení k vzdáleným expandérům Remote I/O a systému ME Personal Mixing
6 analogových XLR vstupů / 6 analogových XLR výstupů
1 stereo AES vstup / 1 stereo AES výstup
2 I/O porty, oba schopny provozu 128x128 při 96 kHz – pro volitelné karty včetně Dante, MADI a gigaACE
Uživatelsky konfigurovatelná otočná ovládací zařízení
18 přiřaditelných SoftKeys
Komplexní měření s multipoint peak detekcí
Záznam a přehrávání stereo zvuku pomocí USB
BNC Word Clock