Audio inženýrství – Univerzitní kurz ve spolupráci s RCF

Kurz je organizován Oddělením pro Vědu a výzkum Univerzity Modena a Reggio Emilia ve spolupráci s RCF SpA, předním mezinárodním výrobcem profesionálního audio vybavení a kompletních systémů.

Hlavním cílem kurzu je seznámení se specifickými znalostmi v souladu s nejmodernějšími výsledky vývoje zvukových měničů, PA systémů a jejich aplikací na profesionálním trhu. Výuka je strukturována na moduly, které participanty provádějí skrze vzdělávací proces počínající od základních elektroakustikých součástek jako jsou měniče, zesilovače a digitální procesory až po vyhotovení úplného audio projektu založeném na reálné studii. Vodící linkou pro studium bude představovat projekt s mezinárodní referencí sestavený inženýry RCF.

Studijní témata jsou rozděleny na tyto 4 moduly:

• 1) Prostorová akustika (Enviromental acoustics) aplikovaná v otevřených prostranstvích i uzavřených prostorech včetně designu a simulačních postupů
• 2) Měniče a PA systémy (Transducers and speaker systems) zahrnující konfigurace: cluster, Line array a bodové zdroje zvuku

• 3) Elektronika (Electronics) včetně rozboru elektrických obvodů, filtrů, zesilovačů a DSP

• 4) Návrh a design kompletních systémů (Sound systems design) včetně praktických zkušeností z měření, poslechových testů a ladění

Kvalitu zprostředkování technického obsahu tohoto kurzu zaručují RCF laboratoře, které jsou zapojeny do vývoje, výroby a analýzy trhu v oblasti technologické audio integrace pro divadla, koncerty, přednáškové sály, letiště, výletních lodě, obchodní centra a stadiony již od roku 1949.

Organizace spolupracující na projektu:

Oddělení pro Vědu a výzkum Univerzity Modena a Reggio Emilia, www.dismi.unimore.it
RCF SpA, via Raffaello 13, Reggio Emilia, Itálie, www.rcf.it

Odborný garant a ředitel kurzu:

Prof. Luca Larcher, Department of Science and Methods for Engineering, University of Modena and Reggio Emilia.

Datum, čas a místo:

Datum zahájení: 1. Březen, 2016.

Kurz bude v e-learning režimu a vyžaduje týden prezence v RCF Audio Academy v italském Reggio Emilia od pondělí 16. května až do pátku 20. května 2016.

Pobyt v Reggio Emilia lze dobrovolně prodloužit až na 23. května pro doplňujcí čas strávený na praktických ukázkách v RCF laboratořích.

 

překlad: Tomáš Haberland, PRODANCE

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení