American DJ a vystoupení Fatboy Slim + Bassement Jaxx

Všestranné hlavy a kolosální videostěna AV6 od ADJ zvolené produkční firmou UK Events Group se podílely na vysoké úrovni párty s Fat Boy Slimem a Basement Jaxx, kteří nadchli novoroční dav v Mancesteru, UK.

Podívejte se na světelnou show ve Victoria Warehouse:

Chcete-li pořádat párty, neexistuje lepší termín, než Nový rok! Sankeys Warehouse dali pro novoroční párty ve Victoria House v britském Manchesteru dohromady hvězdnou sestavu, ve které nechyběli Fat Boy Slim a Basement Jaxx. Strhující produkce se ujala liverpoolská UK Events Group, jejímž úkolem bylo oživit vystoupení dvou legend taneční hudby vším od úchvatné pyrotechniky a speciálních efektů až po světelnou show plně osazenou produkty ADJ!

Sankeys, klub se čtyřmi scénami v samotném centru manchesterského klubového dění obvykle pro zvuk, světla, video a efekty najímá různé poskytovatele. V tomto případě si ale klub pro zabezpečení celé produkce najal jediného poskytovatele - UK Events Group, a to zejména s ohledem na jeho pověst, postavení a šíři poskytovaných služeb.

Pro velkolepou párty s Fat Boy Slimem, Basement Jaxxem a nadšeným novoročním davem UK Events Group cíleně zvolili všestranné hlavy ADJ a kolosální videostěnu AV6.

Lighting Designer Oliver Suckling měl na hraní k dispozici 40 obrovsky všestranných Vizi Beam 5RX a 38 Inno Color Beam Quad7. 5RX s výbojkami Philips Platinum 5R, motorizovaným zoomem, hranolovými efekty a 14 barvami (včetně studené bílé a UV) vyvolaly hypnotický efekt paprsků se sledem výrazných barev a Color Beam Quad7 s 70W LED CREE přispěly ostře ohraničenými paprsky s 8-zónovým LED chase. U Fat Boy Slima byly tyto vícesvazkové paprsky namířeny vzhůru a doprovázely rychlé výšlehy plamenů na přední hraně pódia, čímž podporavaly intenzitu a energii vystoupení a povzbuzovaly touhu davu po gradaci akce.

Dalším velmi důležitým prvkem vizuální produkce byla videostěna, na které se během elektrizujících hudebních produkcí promítaly nápadité vizualizace a loga umělců. Masivní dělenou videostěnu o rozměru 11,6 x 4,64m tvořilo 140 videopanelů AV6 od ADJ. Jedná se o největší obrazovku poskládanou z AV6 od jejich velmi očekávaného uvedení na trh v roce 2015 a tím i jasný doklad o kvalitě a vhodnosti tohoto cenově dostupného LED videopanelu pro produkční sektor.

Videostěna AV6 vytvořila úchvatné pozadí pro Fat Boy Slima a výrazným způsobem podpořila jeden z jeho nějvětších hitů obrázky smajlíků a velkým problikávajícím nápisem "Eat Sleep Rave Repeat". Jindy v průběhu akce se přes celou obrazovku objevilo obrovské logo Basement Jaxx, které nenechalo davy na pochybách, na koho se přišli podívat. A tohle duo nepřetržitě servírovalo hit za hitem. AV6 přitom zobrazovaly proud hypnotických vizualizací v živých barvách a za podpory hlav ADJ vytvářely energetickou, barvitou atmosféru budící nadšení sedmitisícového davu.

"Bylo vzrušující sledovat firmu jako UK Events Group, jak celému odvětví ukazuje, čeho je revoluční AV6 - spolu s řadou našich výkonných hlav - opravdu schopen", okomentoval událost Kris Dawber, Sales Manager firmy ADJ Europe. "Díky jejich neobyčejně vysokému jasu, čistotě obrazu a snadnému spojování tým UK Events Group bez problémů sestavil gigantickou videostěnu, která vytvořila perfektní pozadí pro novoroční vystoupení hvězd taneční hudby. Ukazuje to, že můžete být tvůrčí a uvažovat ve velkých dimenzích, aniž byste museli utratit velké peníze!"

Samozřejmě tohle je přesně to, co Sankeys chtěli: velký působivý displej, který obohatí vystoupení umělců, pro návštěvníky vytvoří památnou noc taneční hudby ve vizuálně stimulující atmosféře a bude ohleduplný k finančnímu rozpočtu. Vzhledem k požadavku na kvalitní a přitom cenově dostupný světelný park s videoprojekcí, byla značka ADJ pro tuto akci jasnou volbou a UK Events Group potřebovala i v rámci těsného rozpočtu přijít s něčím neobvyklým jak pro návštěvníky, tak i pro zákazníka.

"Davy šílely!", řekl Tory. Světelné a zrakové vjemy vypráví příběh a naši technici umí nejen pracovat s davem, ale i číst DJ a do akce zatáhnout publikum. Komentáře na sociálních sítích po skončení události zmiňovaly produkci celé akce - a to pak víte, že jste odvedli dobrou práci!" A stejně pozitivní byla i reakce zákazníka, který nešetřil slovy jako "úžasný" a prohlásil, že UK Events Group "do toho dali všechno".

"Jako vždycky, ADJ nás nezklamalo - nejelo nám jen jedno světlo, což na akci se 122 světly nebylo zas tak zlé a podařilo se to do minuty vyřešit", řekl James. "Kdyby nic jiného, vzbudili v nás hrdost na to, že se podařilo pochybovačům ukázat, že takhle velkou akci je možné poskládat z výrobků ADJ - a to takovým způsobem, že lidé z branže si o tom povídají a ptají se provozovatele, kdo dělal produkci."

UK Events Group byli hned na místě najati na další akci, takže koncem měsíce budou zpátky se svou produkcí na klíč, v níž stěžejní roli hrají flexibilní, inovativní a cenově dostupné produkty ADJ. Akce se bude konat 30. ledna, mezi účinkujícími nebudou chybět umělci jako Nicky Romero, Sander Van Doorn a Laidback Luke a ADJ opět dokáže, že rozsáhlá a divácky úspěšná produkce nemusí stát těžké peníze.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení