Allen & Heath představuje nové rozšiřující karty pro systém dLive

dLive_digital_outs_dLive

Společnost Allen&Heath představuje dva nové druhy karet pro rozšíření digitální konektivity vlajkové lodi dLive.

Karta superMADI je navržena pro náročné prostředí televizního vysílání, živé produkce a studiové práce. Variabilní konektivita superMADI karty je definována 8 BNC konektory a 4 SFP sloty pro optické přenosy.

Koaxiální i digitální formát přináší 128 cest o 96 kHz, redundanci a v páru také přepínatelnou vzorkovací frekvenci s volitelnými provozními režimy Smux a vysokorychlostním 96 kHz přenosem. Rozšiřující superMADI karta umožňuje technikům, zvukařům a rentálkám plnou kompatibilitu s libovolným vybavením, které pracuje s MADI protokolem a využívá maticí vstupů a výstupů a digitálním dělením signálu (např. mezi monitorovacím pultem a FOH stanovištěm).

Další novinkou jsou čtyři nové rozšiřující AES3 karty, které jsou nabízeny ve variantách 2x in / 8x out, 4x in / 6x out, 6x in / 4x out a 10x out. Profesionálové mohou takto pohodlně pracovat s digitálním propojením zesilovačů, aktivních reproboxů a mixážních systémů. Výstupní vzorkovací frekvence karet je přepínatelná mezi 96 kHz, 88,2 kHz, 48 kHz a 44,1 kHz, vstupní konverze vzorkovací frekvence se pohybuje v rozmezí 32 kHz až 192 kHz.

Nové superMADI a AES3 karty lze vložit do libovolného slotu pro síťová rozhraní v ovládacím pultu a MixRacku řady dLive.

“V současné praxi je běžné, že se produkční firmy dostanou do situace, kdy je nutné zprostředkovat signální feed pro přenosový vůz. Díky superMADI kartě je snadné přizpůsobit vzorkovací frekvenci požadavkům vysílacího štábu. Zaznamenali jsme současně také vzrůstající poptávku po širší integraci AES protokolu v živém zvučení, pevných instalacích a vysílání. Navzdory popularitě AoIP protokolu je AES3 stále aktuálním formátem používaným na propojování zvukové techniky napříč různými výrobci."

Tip Prodance: podívejte se na naší nabídku mixážních pultů Allen&Heath

Digitální pulty A&H

Mixážní pulty A&H

Analogové pulty A&H