Allen&Heath dLive a EAW Redline na koncertě Elvise Presleyho

Skutečnost, že jsou produkty společnosti EAW a Allen&Heath špičkou ve svém oboru ví i sám Král Rockenrolu, Elvis Presley. Na svém pražském koncertě si zvolil pro osobní monitoring dva aktivní reproboxy EAW Redline RL12, které uznal jako vyhovující svému majestátu a náročným preferencím.

Celá událost byla odbavena na nový digitální mixážní systém dLive, skládající se z MixRacku DM48 a pultu S5000.

Nejlepší tuzemský imitátor krále, Vladimír Lichnovský, společně se svou kapelou Elvis Presley Revival Band působí v zábavním průmyslu od roku 1998,  kdy zahájil svou kariéru. Má za sebou již stovky vystoupení nejen v České Republice (od malých klubů, divadel, kulturních domů až po prestižní pražskou Lucernu, nebo ČEZ arénu), ale také v zahraničí (Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, Chorvatsko, Velká Británie, USA).

Jako jeden z mála se může pochlubit titulem „druhý nejlepší Elvis Evropy 2004“, který získal na největší evropské soutěži (Europe´s No 1 Elvis Contest) v anglickém Blackpoolu, a také spoustou ocenění u nás (Encyklopedie úspěšných, písemné poděkování Václava Havla) i ve světě (např. Certificate of Appreciation, New York, USA 2006).

Oficiální stránky Elvise

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení