Allen&Heath dLive a EAW Redline na koncertě Elvise Presleyho

Skutečnost, že jsou produkty společnosti EAW a Allen&Heath špičkou ve svém oboru ví i sám Král Rockenrolu, Elvis Presley. Na svém pražském koncertě si zvolil pro osobní monitoring dva aktivní reproboxy EAW Redline RL12, které uznal jako vyhovující svému majestátu a náročným preferencím.

Celá událost byla odbavena na nový digitální mixážní systém dLive, skládající se z MixRacku DM48 a pultu S5000.

Nejlepší tuzemský imitátor krále, Vladimír Lichnovský, společně se svou kapelou Elvis Presley Revival Band působí v zábavním průmyslu od roku 1998,  kdy zahájil svou kariéru. Má za sebou již stovky vystoupení nejen v České Republice (od malých klubů, divadel, kulturních domů až po prestižní pražskou Lucernu, nebo ČEZ arénu), ale také v zahraničí (Německo, Rakousko, Polsko, Slovensko, Chorvatsko, Velká Británie, USA).

Jako jeden z mála se může pochlubit titulem „druhý nejlepší Elvis Evropy 2004“, který získal na největší evropské soutěži (Europe´s No 1 Elvis Contest) v anglickém Blackpoolu, a také spoustou ocenění u nás (Encyklopedie úspěšných, písemné poděkování Václava Havla) i ve světě (např. Certificate of Appreciation, New York, USA 2006).

Oficiální stránky Elvise